EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Info qe si gjeni ne tv

2 posters

Shko poshtë

Info qe si gjeni ne tv Empty Info qe si gjeni ne tv

Mesazh  Crown Ivy 02.03.20 16:29

Info qe si gjeni ne tv Img_0632

Info qe si gjeni ne tv Img_0631

Info qe si gjeni ne tv Img_0633

Info qe si gjeni ne tv Img_0625

Info qe si gjeni ne tv Img_0626

Info qe si gjeni ne tv Img_0627

Info qe si gjeni ne tv Img_0628

Info qe si gjeni ne tv Img_0629

Info qe si gjeni ne tv Img_0630

Info qe si gjeni ne tv Img_0634

Info qe si gjeni ne tv Img_0635

Info qe si gjeni ne tv Img_0636

Info qe si gjeni ne tv Img_0637

Info qe si gjeni ne tv Img_0638
Crown Ivy
Crown Ivy

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Info qe si gjeni ne tv Empty Re: Info qe si gjeni ne tv

Mesazh  Crown Ivy 02.03.20 17:07

Crown Ivy
Crown Ivy

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Info qe si gjeni ne tv Empty Re: Info qe si gjeni ne tv

Mesazh  Gjithesia Love 10.05.20 19:34

Në Poloni protestë masive kunder karantinimit dhe vaksinimit

https://www.facebook.com/argumentii/videos/2623164728010400/


Dr. Judy A Mikovits kundra vaksinimit,dhe arsyjet pse.

https://www.facebook.com/45701666957/videos/244287420145502/

Gjermani protesta
https://www.facebook.com/redaktionsnetz/videos/635407103678009/

Infermiaria tregon sesi pacientet qe jane pa kovid po lihen qe te vdesin dhe i vejen pastaj sikur po vdesin nga kovidi

https://www.facebook.com/inthenow/videos/240339903986417/

sjellë për të testuar njerëz "pa dashje janë ngatërruar" dhe ia kanë bërë një dhije, një fruti dhe një deleje. Delja ka dalë mirë. Ndërsa fruti dhe kafsha tjetër ishin me temperaturë

https://www.facebook.com/Armir.Shkurti0/posts/10157793344629724

https://www.facebook.com/petrit.gaci/posts/10217048801556696
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Info qe si gjeni ne tv Empty Venezuela

Mesazh  Gjithesia Love 12.05.20 10:14

Në video që qarkullon në internet tregon sesi në venzuel ata bën teste për të parë cfarë rezultati do nxirrnin: Ndiqeni videon :


https://www.facebook.com/100001957464204/posts/3680426588699220/?d=n
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Info qe si gjeni ne tv Empty Re: Info qe si gjeni ne tv

Mesazh  Gjithesia Love 12.05.20 10:34

Kjo video shokon per ato mamat qe vazhdojne ti vaksinojne femijet e tyre degjojeni mire :


https://www.facebook.com/100007780122188/posts/2630565020546143/?d=n
Gjithesia Love
Gjithesia Love

89


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Info qe si gjeni ne tv Empty Re: Info qe si gjeni ne tv

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi