EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali i shenjte i Tomorrit ia misteri qe qarkullon ne Nasa

Shko poshtë

Mali i shenjte i Tomorrit ia misteri qe qarkullon ne Nasa Empty Mali i shenjte i Tomorrit ia misteri qe qarkullon ne Nasa

Mesazh  kalideris prej 31.01.20 9:25

Një misteri i madh ka qarkulluar kohët e fundit në NASA, sipas një ish -punonjësi të këtij institucioni, i cili ka deklaruar në një ambient me miq të tij që në Shqipëri dhe me ekzaktësisht në malin e Tomorit ka ndodhur diçka e rëndësishme për NASA, sipas tij, aty ka mundësi të madhe që në brendësi të malit të ekzistoj një piramidë e madhe që në brendësi të saj përmban objekte misterioze. Sipas tij, satelitet e fuqishëm të NASA kanë zbuluar diçka të tmerrshme nga ai mal.
Sipas këtij ish- shkencëtari aty mund të ketë zanafillën jeta tokësore dhe fundin e njerëzimit njëkohësisht… vrojtimi që i është bërë me rreze nga sateliti ka treguar se materiali në atë mal nuk është tokësor. Me tej ai tregon se për shqiptaret ai është një vend i shenjtë dhe se aty kanë ndodh shumë mrekulli, gjë që tregon se aty ka diçka jashtë normales… dhe që ai material që është gjetur aty është shumë i mistershëm sepse mostrat që ka analizuar kanë nxjerr që ky material është i pa njohur deri tani.
kalideris
kalideris

8


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mali i shenjte i Tomorrit ia misteri qe qarkullon ne Nasa Empty Re: Mali i shenjte i Tomorrit ia misteri qe qarkullon ne Nasa

Mesazh  TOASTY prej 31.01.20 23:11

Sa veta behemi, bejm nje expedite.
TOASTY
TOASTY

Sicko Sicko Sicko Sicko


Bingo Bingo ULALA

16


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi