EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njërëzimit po i përgaditet një gjenocid

Shko poshtë

Njërëzimit po i përgaditet një gjenocid Empty Njërëzimit po i përgaditet një gjenocid

Mesazh  gjilanasi prej 25.11.14 1:08

Njërëzimit po i përgaditet gjenocid çfarë nuk e ka shënuar historia

Njërëzimit po i përgaditet një gjenocid Barrie-685x320

Dr. Barrie Trower është fizikan britanik i specializuar në teknologjinë e mikrovalëve. Ka punuar për marinën ushtarake britanike dhe ka qenë anëtar i shërbimit sekret britanik MI6. Trower është një burrë tamam trim e i guximshëm, kur kihet parasysh mënyra se me çfarë informacionesh lufton për njerëzimin. Ai ka gatishmëri të flasë rreth një armeje tejet sekrete e vdekjeprurëse që qeveritë e ndryshme të botës e shfytëzojnë, ashtu që të bëjnë gjenocid mbi njerëzimin.

Në një intervistë dr. Barrie Trower dhënë ICAACT të publikuar edhe në internet www.stopthecrime.net ai ka theksuar se “ata [është fjala për qeveritë e botës] do të fillojnë gjenocidin më të keq, që ka parë ndonjëherë planeti ynë, madje jo vetëm në njerëz, por edhe në shtazë dhe bimë. Do të bëjnë shkatërrimin më gjigand global që ka njohur ndonjëherë historia njerëzore”. Ai përcjell një bisedë me një shkencëtar që ndodhet në pozitën e lartë.

“Dhe më tha, se unë s’kam bërë gjë të keqe. Kam shpallur eksperimentet. Kam prodhuar rezultatet, që flasin se prodhimi është i sigurt, edhe pse e di se ai do të keqpërdoret. E di se nga kjo njerëzit do të vdesin, sepse ata do ta aplikojnë. Kështu nga kjo gratë do të sëmuren nga kanceri i gjirit, do të ketë aborte spontane, gjithçka e tmerrshme do të ndodhë me njerëzit nëpër botë. Por atë do ta bëjnë ato (qeveritë), jo unë (që e kam zbuluar). Më tha se për momentin ndodhet në pozitën e lartë shkencore dhe në shërbim të shtetit. Kam super rrogë”.

Bëhet fjalë për teknologjinë e mikrovalëve, të cilën pjesa më e madhe e njerëzve e posedon edhe në shtëpitë e tyre. Ai mori pjesë në krijimin e kësaj arme dhe nga dora e parë flet për tmerret që u shkaktojnë  qeveritë njerëzve nëpër botë, duke i vrarë dhe manipuluar me anë të kësaj arme të frikshme.
gjilanasi
gjilanasi

361


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi