EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iluzion që ju bën të keni halucinacione – E vërtetuar!

Shko poshtë

Iluzion që ju bën të keni halucinacione – E vërtetuar! Empty Iluzion që ju bën të keni halucinacione – E vërtetuar!

Mesazh  Luli prej 27.10.14 0:11

Mjafton që t`i ndiqni udhëzimet dhe efektet e këtij iluzioni optik do t`ju magjepsin!

Videon shikojeni në krejt ekranin e kompjuterit. Fokusojeni shikimin në qendër, aty ku shfaqen germat dhe ato lexoni me zë. Kur videoja të përfundojë, hidheni shikimin në anën tjetër. Objektet që do t`i shikoni do ju duken të deformuar.

E vërtetuar!

Shikojeni këtë iluzion optik:

Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi