EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll

Shko poshtë

Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll Empty Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll

Mesazh  gjilanasi prej 30.09.14 14:01

Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll Ccedil-udi-n-euml-liberi-foshnja-dy-mujore-ia-mbath-k-euml-mbasi-n-euml-pyll_hd

Banorët e rajonit County në Liberi janë në shok, pasi siç thonë ata, një foshnje dy-muajshe për disa çaste u bë një njeri i rritur dhe iku nga shpina e nënës së saj.

Sipas fjalëve të Lornës, nënës gjashtëmbëdhjetë-vjeçare, gjatë në udhëtimi për në fermë, foshnja disa herë i kërkoi që ta lëshoj nga dora, dhe kur e bëri, fëmija u ngrit menjëherë në këmbë dhe iku në pyll.

Lorna thotë se një foshnja i tha se po kthehet në "shtëpi, sepse nëna e saj mund të përzë të gjitha magjitë", dhe se fëmija nuk i takon kësaj bote.

Babai i fëmijës këtë situatë e ka përshkruar si të mahnitshme dhe ka shtuar se nuk kishte vënë re se fëmija kishte ndonjë fuqi mbinatyrore.

Familja e nënës së fëmijës beson se ky është si rezultat i forcave të errëta.

Por së fundi kanë plasur teoritë se fëmija është vrarë, ndërsa prindërit po mundohen të mbulojnë krimin me anë të kësaj besëtytnie.
gjilanasi
gjilanasi

361


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll Empty Re: Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll

Mesazh  I’m X person prej 28.08.19 9:47

Çlidhje kishte kjo me alienet meqë bëhet fjalë per një foshnje njerëzore,
ky është një krim i qart si mund të ecë foshnje dy muajshe kur ende ska mësuar të flas e jo të ecë.

I’m X person
I’m X person

Nëse mërzitesh mos kërko ngushëllim prej njerëzve!
Sepse shpresa në njerëz është e kotë.

31


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll Empty Re: Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll

Mesazh  Cimi Elezi prej 18.11.19 22:02

Nuk iku me vrap jo. Por i hipi kalit e kalëroi :joy::joy::joy:
Cimi Elezi
Cimi Elezi

108


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll Empty Re: Çudi në Liberi, foshnja dy-muajshe ia mbath këmbasi në pyll

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi