EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sondazh..Dosjet e sigurimit

Shko poshtë

Perse gjate 22 vjeteve dosjet e sigurimit nuk jane hapur, ose jane hapur pjeserisht dhe mbyllur perseri..?

Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_lcap38%Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_lcap6%Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_rcap 6% 
[ 1 ]
Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_lcap31%Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_rcap 31% 
[ 5 ]
Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_lcap25%Sondazh..Dosjet e sigurimit Vote_rcap 25% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 16
 

Sondazh..Dosjet e sigurimit Empty Sondazh..Dosjet e sigurimit

Mesazh  Agamemndon prej 24.02.14 13:57

Dosjet e sigurimit....te spiuneve dhe viktimave...

Perse gjate 22 vjeteve dosjet e sigurimit nuk jane hapur, ose jane hapur pjeserisht dhe mbyllur perseri..?
Agamemndon
Agamemndon

Besim do të thotë të besosh diçka që e di që s'është ashtu.

— Mark Tuein


195


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi