EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Shko poshtë

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Empty Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Mesazh  Magus prej 22.11.13 20:46

Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus110

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus210

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus310

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus410

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus510

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus610

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus710

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus810

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Opus910
Magus
Magus

Kërkoni të vërtetën në praktikë dhe jo me spekulime.
Çfarëdo qoftë niveli i teorive që ju mund të zhvilloni, ato do të mbeten gjithmonë masturbim intelektual.101


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Opus Magnum Mago-Cabalisticum Empty Re: Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Mesazh  55 prej 23.11.13 10:25

Magnum opus-puna e madhe-ca pune eshte kjo: Jehova Elohim, lucifer-ja pse nuk mererm me High Priest; Shpikja e kuujt eshte kjo pune ?
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


76


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi