EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rathet ne grure 2013

Shko poshtë

Rathet ne grure 2013 Empty Rathet ne grure 2013

Mesazh  Odin prej 28.06.13 21:43

2 qershor 2013:East Field nr. Alton Priors, Wiltshire. Angli

Rathet ne grure 2013 E.-Field-&-Cherhill15

6 qershor 2013:Barbiano Cotignola, nr Ravenna. Itali

Rathet ne grure 2013 Barbiano2013a

8 qershor 2013:Cava Manara (Pavia). Itali

Rathet ne grure 2013 Crop-cava-manara195-Jun_-11

9 qershor 2013:Finale Emilia (Modena). Itali

Rathet ne grure 2013 Dsc_1620

17 qershor, Timashevsk, Krasnodar, Rusi

Rathet ne grure 2013 _gZAUEl68Tc

25 qershor, Silbury Hill, Nr Avebury, Wiltshire, Angli

Rathet ne grure 2013 Silburyhill2013b
Odin
Odin

513


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rathet ne grure 2013 Empty Re: Rathet ne grure 2013

Mesazh  Luli prej 01.08.13 9:12

Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rathet ne grure 2013 Empty Rrathet me grure

Mesazh  elektronika prej 05.08.13 23:04

Te bukura dhe te mistershme ato jane te pranishme ne arat me grure ne shume shtete. Por cfare permbajne ato dhe me e rendesishmja kush i nderton gjate nates?
Videoja mundohet te na jape disa versione. Por jo te zgjidhe enigmen.


elektronika
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........58


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rathet ne grure 2013 Empty Re: Rathet ne grure 2013

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi