EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografia që preku gjithë spanjollët

Shko poshtë

Fotografia që preku gjithë spanjollët Empty Fotografia që preku gjithë spanjollët

Mesazh  Luli prej 08.09.12 22:50

Fotografia që preku gjithë spanjollët dhe theu çdo rekord në facebook!

Fotografia që preku gjithë spanjollët Foto6

Pas reagimit befasues të toreadorit fotografia e tij, theu çdo rekord në facebook, por pasi kishte prekur shpirtërisht më parë të gjithë spanjollët!Toreadori në fjalë, ndaloi ndeshjen e tij me demin, sapo ndjeu për një moment sesa mizore ishte e gjithë ajo “ndeshje” për hir të komoditetit të spektatorëve“.
Dhe papritur, ktheva shikimin nga demi.
Kishte në sytë e tij një pafajësi, të cilën e shikon në çdo kafshë dhe më pa me atë pafajësi, sikur të më lutej të ndaloja. Ishte një “thirrje” e dëshpëruar për drejtësi që përshkoi tërë qenien time. E përshkruaj si një lutje njerëzore, pasi kur dikush rrëfehet shpreson të falet. U ndjeva si qenia më e keqe mbi tokë”, deklaroi toreadori.

Shprehjet e mësipërme kishte deklaruar dikur Mounera, cili tashmë është aktivist në fushatën për t’i dhënë fund këtij sporti barbarë. Komenti që shoqëron fotografinë e famshme, flet për skenën e fundit në karrierën e toreadorit të famshëm, Alvaro Mounera.
Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi