EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto Profeci

Shko poshtë

Foto Profeci Empty Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:02

Foto Profeci

Ketu po paraqes vetem foto qe kane lidhje dhe ilustrojne profeci te ndryshme por jo edhe detajet rreth tyre (keto i gjeni ne rubriken e profecise).

Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:03

Profecia MAYA

Foto Profeci -2012-10

Foto Profeci Images23

Foto Profeci Targy_10
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:06

Profecia e Fatimas 1917

Foto Profeci 65187510

Foto Profeci 39524110

Foto Profeci Fatima10

Foto Profeci Fatima11

Foto Profeci Fatima12

Foto Profeci Imddag10

Foto Profeci Maria_10

Foto Profeci Photo010
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:15

Nostradamus

Foto Profeci Imasge10

Foto Profeci 166810

Foto Profeci Alci6810

Foto Profeci F164410

Foto Profeci Images24

Foto Profeci Nostra10
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:20

Baba Vanga - Vangjelia

Foto Profeci Wanga10

Foto Profeci Vanga010

Foto Profeci Vanga210
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:27

Edgar Cayce

Foto Profeci Imsage10

Foto Profeci Images25

Foto Profeci Nexus_10
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Neo prej 19.08.12 22:39

Hopi

Foto Profeci Imaffg10

Foto Profeci Imagcc10

Foto Profeci 23000010

Foto Profeci Ct120510

Foto Profeci Ct120710

Foto Profeci Swasti10
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Neo

Mesazh  netaa prej 23.08.12 17:00

Disa nuk po i di ama shumica jan Swastika pellazge qe une personalisht jua a di kuptimin dhe nuk kan te bjen fare me profecine por me rendet shoqerore epokave te ndryshme te pellazgve dhe akoma edhe sot gjendetn keto swastika ne disa troje kosovoare dhe te Shqiperise.
netaa
netaa

8


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto Profeci Empty Re: Foto Profeci

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi