EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë?

2 posters

Shko poshtë

UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë? Empty UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë?

Mesazh  Luli 08.11.11 14:23

UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë?

UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë? Ufoo2_thmb1_81504

Një objekt i paidentifikuar është kapur të martën rastësish nga kamera e një qytetari në fshatin Sllapuzhan te Komunës se Suharekës. Qytetari, Nuhi Llugaxhiu, rreth orës 10:30 ka fotografuar një objekt të pa identifikuar rastësisht mbi fshatin Sllapuzhan, përderisa ishte duke fotografuar punimet në autostradën Morinë-Mendare.

Ai ka thënë për Kosovapress se këtë objekt të pazakontë e kishte vërejtur pasi që i kishte bartur fotot në kompjuter, sepse në momentin e fotografimit nuk kishte parë dhe dëgjuar asgjë.

“Asgjë nuk kam parë me sy gjate fotografimit, por pasi që i kam rishikuar fotografitë kam parë se kam fotografuar diçka të pazakonshme”, është shprehur ai.

Sipas tij këto fotografi janë bërë brenda dy-tre sekondave. “Nuk mund të them se çfarë objekti mund të jetë, e di se kemi qenë shumë ngadalë duke lëvizur dhe nuk kemi dëgjuar as zhurma, dhe nuk e kemi vërejtur me sy, aparati fotografik ka qenë ai që ka ‘parë’ gjithçka dhe e ka zënë si objekt”, thotë LLugaxhiu.

Llugaxhiu i cili më herët ka punuar edhe si gazetar, thotë se me të parë fotot në kompjuter, menjëherë i kishte shkuar mendja për UFO-t.

“Pasi i kam parë këto objekte në fotografitë që i kam bërë vet, për një moment isha i shokuar dhe mendova për UFO-t”, ka thënë ai.

Gazeta Express
Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

UFO 'inspekton' autostradën në Kosovë? Empty 889988

Mesazh  889988 14.04.12 4:23

Mos me ta marr menja
889988
889988

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi