EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Numrat ne enderr

Shko poshtë

enderr - Numrat ne enderr Empty Numrat ne enderr

Mesazh  innamagica prej 13.01.11 9:34

A mund te na tregoni domethenien e numrave ne enderr?
innamagica
innamagica

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

enderr - Numrat ne enderr Empty Re: Numrat ne enderr

Mesazh  Jon prej 27.01.11 12:46

Kuptimi dhe simbolika e numrit në ëndrra

Jon
Jon

1159


Mbrapsht në krye Shko poshtë

enderr - Numrat ne enderr Empty Re: Numrat ne enderr

Mesazh  Jetmira prej 02.01.14 21:55

Kuptimi dhe simbolika e numrave ne enderr...
shkathesi diplomatike

2-mister ezoterik

3-fertilitet

4-stabilitet dhe siguri

5-frymezin

6-dashuri dhe joshje

7-shenje hyjnore

8-drejtesi

9-mireqenie

10-fat

11-force,energji,efikasitet

12-sakrifice

13-vdekje perfundimtare enje cikli

14-fillimi i ndryshimit

16-frike e vazhdueshme

17-influence fati

18-vdekje

19-zgjidhje

20-suprize

21-lajthitje

22-sukses absulut

23-udhetim

24-varr

25-ceremoni religjioze

26-pushtet

27-virgjinitet

28-ndryshim
29-qetesi

30-gjyq,denim

31-pavlefshmeri

32-falje,liri

33-trishtim

34-trinitet i persosur

35-misticizem,urtesi

36-hakmarrje

37-fillestar

38-inteligjence

39-dashuri hyjnore

40-kontrate pagese

41-guxim

42-besim,filozofi

43-mesazh hyjnor

44-shprese

45-banim

46-astronomi

47-udhetim i veshtier dhe i dhimbshem

48-teologji

49-shenjteri

50-persosmeri

51-dashuri,shendet,pasuri
Jetmira
Jetmira

409


Mbrapsht në krye Shko poshtë

enderr - Numrat ne enderr Empty Re: Numrat ne enderr

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi