EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

+21
BloddyRibbon
IndigoStar
rebelisistemit
jani001
TIRAMISU99
nert
toni79
1989
Gon!
Blak Devill
john abraham
toni_bbb2000
Estilen
nitty
Elsavrana
Fatoni
g-kristi
Angeloflight
lavdimy
bare
Luli
25 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Luli 04.11.10 17:03

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Fantazma ndjek Lady Gaga-n

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Ellen+von+Unwerth+%C3%97+Lady+Gaga+-+OUT+September+2009+-+The+Lady+is+a+Vamp+-+006

Lady GaGa beson se ajo është duke u torturuar nga një fantazmë e zemëruar.

Ajo sinqerisht beson se është duke u ndjekur nga një djalë i quajtur Ryan, i cili e ndjek atë kudo nga një vend në tjetrin, derisa ajo është në turne.

Një anëtar i ekipit të turneve të Lady Gaga's na deklaroi: “Ajo na ka treguar për muaj se ka një fantazmë mashkull, të quajtur Ryan, i cili shëtit botën me të.

“Ajo është mjaft e tmerruar nga ky shpirt, por më shumë se çdo gjë, ai po e bezdis, pasi nuk e lë vetëm asnjëherë.

“Ai nuk ka bërë ndonjë gjë të dhunshme apo të frikshme, por ajo është e frikësuar nga prania e tij. Ajo është person shumë shpirtëror dhe në një mendje me botën shpirtërore, ky është një hap shumë i largët, madje edhe për të”.

Burimi ynë vazhdon: “Ajo kontaktoi me fantazmën dhe organizoi një seancë, ku mund të komunikonte me të dhe i tha që të largohet.

“Ajo mblodhi të gjithë miqtë e saj gjatë vikendit në Belfast dhe mbajti një seancë për të folur me Ryanin, për të kuptuar se çka kërkonte. Ajo është e bindur se këtë e ka marrë si ogur të keq.

“Megjithëse shumica e miqve të saj ishin skeptikë, ata u pajtuan të marrin pjesë”.

Ndërkohë, Lady Gaga 24-vjeçare shkaktoi zemërim politik në Belfast në koncertin e saj të shtunën për Halloweenin, duke mbajtur flamurin irlandez trengjyrësh në njërën dorë dhe duke ngritur gishtin e mesëm në dorën tjetër. Fansat e saj besnikë e quajtën vendimin e saj si “të papërshtatshëm” dhe “të neveritshëm”.
Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  bare 21.12.10 19:09

pershendetje...un jam nje djale qe me thene te drejten nuk besoj ne gjera te tilla por me ka shtyre nje kuriozitet i madh qe te bashkohem ne kete faqe pas fjaleve qe kam degjuar per te...sa per lady gaga...nqs ne kete foto shihni me kujdes...siper shpines se saj do te vereni nje si tip fytyre mashkullore qe po buzeqesh...iluzion optik...???montazh...???kjo nuk dihet
avatar
bare

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty LADY ''GAGA''THE VDEKJA E SAJ

Mesazh  lavdimy 27.12.10 21:26

te gjith e din se lady gaga eshte e semurË e trashegon semundjen e gjyshes dhe eshte me ngat vdekjes se kurr dhe tjetra thjesht lady gaga eshte ne prag te nje qmendurie te madhe ngase eshte personi qe nuk njeh turp dh e mekate eshte person i quditshem dhe si pasoj e vuajtjes dhe denimit nga mekatet e saj zoti denon njerzit ne kete bot qe te vdesin te paqt dhe te paster e jo te njollosur me mekate flm
avatar
lavdimy

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Angeloflight 02.01.11 2:48

Mendoj se ajo me te vertete ndiqet nga nje fantazme!

Angeloflight
Angeloflight

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  g-kristi 17.04.11 15:18

Per Lady Gagan thone se eshte nje kukull e shoqeriss elite..sic ja kta shoqerit qe adhuroj... e dini ke..illuminati... lady gaga do te thote zonje kokboshe...sipas nje historije..dhe lady gaga eshte pjes e ksaj shoqerie [po te shifni vvideoclipin e fundit alejandro..shifni gagan tu pertyp kryqin..ose tu formu trekendeshin..me nje sy sic eshte ai i majti qe perdoret..nga kta njerez.. ka dhe me shum po varja per her tjeter
g-kristi
g-kristi

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Fatoni 20.04.11 3:00

Kjo thjesht ndjek vetveten e saj.Eshte personi ma i tmerrshem qe njoh.Bene gjerat qe lidhen direkt me iluminatin dhe boten e satanizmit.
Fatoni
Fatoni

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Elsavrana 20.04.11 20:15

Eshte humbje kohe te merresh me Lady GAGA qe nga emri qe percjell nje tingull neverites...pa asnje dhrudhme harmonie.'Eshe nje kukull e mjere (e shemtuar po ta shplash nga make-up ) ashtu si shume kukulla te mjera si Marylin Monroe apo e parafundit Madona e tjere. Muzika e saj e boshe, tinguj amorf dhe dashakeqes se percjellin vec hic, vargjet ... te demshem per cdo vesh njerezor.
Ate e ndjek depresioni dhe dipersonaliteti...sepse ka abuzuar shume me ate qe e quajme "e mesmja e arte"
Elsavrana
Elsavrana

33


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Kukulla e Shoqërisë Elite

Mesazh  nitty 28.04.11 12:23

Në Kërkim Të Së Vërtetës - Pjesa 8 - Ekspozimi i Lady Gaga's - Kukulla e Shoqërisë Elite.

A është Lady Gaga illuminati?

A besoni ju këtë video:

nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Estilen 28.04.11 13:54

Dhe ne e besoi se ajo eshte pjese,ose kukull e elites,c'fare ndryshon tek une si shqiptar..?

E kush duhet te jete tjeter pjese e masonerise,barkengjiturit e afrikes,indigjenet e amerikes,aziatiket e Himalajeve,a po llafolloget sherrberes te ballkanit..? Pa tjeter atje ku eshte elita boterore,atje eshte dhe paraja,e cila sponsorizon atje ku ajo kerkon te legjitimoje interesat e saja.

Ne shqiptareve syte po nga qielli do na ngelen,mbasi ''mjatin''e tokes tone e shijojne ATA te elites se madhe me nje sy te madh ne balle,se bashku me keta te nen/elites tone,me nje djall te madh ne bark .
avatar
Estilen

713


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  toni_bbb2000 28.04.11 13:58

video kot fare nuk ka lidhje me asnje nga keto s i satanikut e d i djallit e perralla me mbret se keshtu siç thote video-ja na doli kjo si me ken kjo solomoni suleimani
toni_bbb2000
toni_bbb2000

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 28.04.11 16:22

toni_bbb2000 shkruajti:video kot fare nuk ka lidhje me asnje nga keto s i satanikut e d i djallit e perralla me mbret se keshtu siç thote video-ja na doli kjo si me ken kjo solomoni suleimani

Pse nuk ia bënë videos një ritual ndoshta ti na e gjenë te vërtetën.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  john abraham 28.04.11 20:18

Nje gje eshte e sigurte:
Te gjithe atyre qe ju pelqen te "shendrisin", nuk do te munden kurre ta gjejne driten ne zemrat e tyre.
Jeta e tyre eshte nje errsirre totale, ku e vetmja drite qe kane jane brohorimat e shpirtrave te humbur ne errsirren e tyre.




john abraham
john abraham

78


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Estilen 28.04.11 21:38

john abraham shkruajti:Nje gje eshte e sigurte:
Te gjithe atyre qe ju pelqen te "shendrisin", nuk do te munden kurre ta gjejne driten ne zemrat e tyre.
Jeta e tyre eshte nje errsirre totale, ku e vetmja drite qe kane jane brohorimat e shpirtrave te humbur ne errsirren e tyre.

Kjo gjithmone sipas pikpamjeve te religjioneve...sepse asnjehere s'ka te vertete absolute.
avatar
Estilen

713


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  john abraham 28.04.11 21:52

estilen shkruajti:

Kjo gjithmone sipas pikpamjeve te religjioneve...sepse asnjehere s'ka te vertete absolute.

Jo nuk besoj se shkruajta dicka ne kete, nga pikpamja religjoze.
john abraham
john abraham

78


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Estilen 28.04.11 22:44

john abraham shkruajti:
Jo nuk besoj se shkruajta dicka ne kete, nga pikpamja religjoze.

Atehere pse sipas jush njerez kaq te dashur nga publiku i mbare botes qenkan ne erresire totale....? Kush eshte drita sipas jush...?
avatar
Estilen

713


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Blak Devill 28.04.11 22:59

Po te vezhgoni mire ne cdo klip ju keni per te pare nga nje simbol te tille
mendohet se edhe justin biber eshte nje iluminant i ri e shume kengetar te tjere me fame.
Blak Devill
Blak Devill

33


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  john abraham 28.04.11 23:06

estilen shkruajti:

Atehere pse sipas jush njerez kaq te dashur nga publiku i mbare botes qenkan ne erresire totale....? Kush eshte drita sipas jush...?

Dikur te dashur per publikun kane qene xhelatet,qe prisnin koka ne mes te turmave dhe keto te fundit brohorisnin me shume qejf dhe ishin te lumtur.
Sot publiku ka zgjedhur per te perkrahur nje lloj tjeter xhelati.
Une nuk jam kundra artit, por jam kundra marrezise se marrit...
Njerzit inspirohen nga fenomeni "shendrit shpejt-vyshku shpejt".
Drita nuk vjen nga llumi ( si kjo artiste, qe c'do gje eshte, vetem e ndricuar jo), por nga nje burim i paster, i cili nuk te ben te pendohesh pas zgjedhjes tende.
john abraham
john abraham

78


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 28.04.11 23:22

blak devill shkruajti:Po te vezhgoni mire ne cdo klip ju keni per te pare nga nje simbol te tille
mendohet se edhe justin biber eshte nje iluminant i ri e shume kengetar te tjere me fame.

Illuminat i bëri të fameshëm,pa me thuaj ti mua se si është e mundur që kaq shpej ta fitoj famën Lady Gaga,po Justin Bieber,po Rihanna.

Të ndalemi tek Rihanna dhe te viti 2009 muaji Nëntor,për një muaj,në fakt për 10 ditë shih se sa këngë ia ka publikuar Rihanna:

-Rihanna - Don't Stop The Music 21 Nëntor 2009
-Rihanna - Unfaithful 23 Nëntor 2009
-Rihanna - We Ride 23 Nëntor 2009
-Rihanna - Wait Your Turn 24 Nëntor 2009
-Rihanna - Hate That I Love You ft. Ne-Yo 29 Nëntor 2009
-Rihanna - Take A Bow 30 Nëntor 2009

Nuk të duket çudi e madhe që për një muaj të lansohen kaq shumë këngë sidomos që të gjitha këto këngë kanë videoklipe.

Nuk ka dyshim që dikush po i bënë te famshëm.???!!!!!!!
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 06.05.11 15:54

Kjo është kryekëput masone, ia shihni se si e bënë syrin e saj të majtë pothuaj se në çdo spot?
E tek masonë ky sy i ngjan satanit (dexhallit) e që ata e presin atë me pa durim
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 06.05.11 23:20

Gon! shkruajti:Kjo është kryekëput masone, ia shihni se si e bënë syrin e saj të majtë pothuaj se në çdo spot?
E tek masonë ky sy i ngjan satanit (dexhallit) e që ata e presin atë me pa durim

Po ''të lumtë'' dhe ti ia ke mbajtur pishtaren (qiriun),vazhdo vazhdo mbaja por kujdes se kur të harxhohet qiriu mund të të digjen gishtat.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 11.05.11 10:49

Kujdes juve se mos po ju digjen gishtat dhe duart, se ju mundoheni të na e mbani qiriun dhe mundoheni edhe të na digjni me atë qiri por mund të digjeni vet pa dyshim, se nuk është vetëm Lady-Gaga që simbolizon Djallin, janë edhe shumë të tjera e të tjerë si ajo, dhe e adhurojnë atë si Zot, dhe i kushtojnë vargje atij, dhe aj pastaj kthehet kundër tyre dhe fut në palc depresionin dhe stresin, dhe pastaj mund ta gjejnë edhe vdekjen ata "Vdekjen e Mistershme" siç e quajnë shumica prej tyre dhe që u ka ndodhur të shumtëve nga ky rang.
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 11.05.11 21:51

Gon! shkruajti:Kujdes juve se mos po ju digjen gishtat dhe duart, se ju mundoheni të na e mbani qiriun dhe mundoheni edhe të na digjni me atë qiri por mund të digjeni vet pa dyshim, se nuk është vetëm Lady-Gaga që simbolizon Djallin, janë edhe shumë të tjera e të tjerë si ajo, dhe e adhurojnë atë si Zot, dhe i kushtojnë vargje atij, dhe aj pastaj kthehet kundër tyre dhe fut në palc depresionin dhe stresin, dhe pastaj mund ta gjejnë edhe vdekjen ata "Vdekjen e Mistershme" siç e quajnë shumica prej tyre dhe që u ka ndodhur të shumtëve nga ky rang.

Avavavava na dole edhe parashikues,ti nuk e di se çfarë bënë ajo gjatë gjithë kohës e vetmja gjë që di janë videoklipet e saja asgjë tjetër.Pavarësisht se çfarë ka në klipe ato gjëra bëhen për popullaritet dhe gjysma e tyre janë metafora.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 12.05.11 21:15

Më vjen mir që ti na ditke më shum, dhe kush doli tani parashikues? Ti apo unë?
Më njeh ti mua? Ma ke lexuar mendjen ndoshta? Nga qka bazohesh ti se un nuk di asgjë për të? Po ndoshta unë as spotet nuk ia kam shikuar!!! atë vetëm në revist e kam parë!!!
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 12.05.11 21:27

Gon! shkruajti:Më vjen mir që ti na ditke më shum, dhe kush doli tani parashikues? Ti apo unë?
Më njeh ti mua? Ma ke lexuar mendjen ndoshta? Nga qka bazohesh ti se un nuk di asgjë për të? Po ndoshta unë as spotet nuk ia kam shikuar!!! atë vetëm në revist e kam parë!!!

Mirë pra mos fol pa baza se unë të paktën klipet ia kam parë.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 12.05.11 21:46

po ku din ti bre nityyyyy a flas unë me baza a pa baza? A flas unë me paragjykime a pa paragjykime? Ti je mirëmbajtës i kësaj faqeje? Unë po shoh që kjo faqe qekna e krijuar për debat, për mendim të lirë individual, dhe shoqërorë, por edhe paragjykimet nuk mungojkan ktu jo!!!
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 12.05.11 21:51

Gon! shkruajti:po ku din ti bre nityyyyy a flas unë me baza a pa baza? A flas unë me paragjykime a pa paragjykime? Ti je mirëmbajtës i kësaj faqeje? Unë po shoh që kjo faqe qekna e krijuar për debat, për mendim të lirë individual, dhe shoqërorë, por edhe paragjykimet nuk mungojkan ktu jo!!!

Mos më thuaj që nuk mund të përballosh një kritikë nga unë ose një kundërshtim,duhet të bëhesh i fort Gon,se këso ''mirmbajtësish'' do takosh shumë në jetë.

Ma akuzove artisten time të preferuar e ti pret që unë të hesht,desha të të tregoja që duhesh të jesh më i vëmendshëm në metaforat e Lady Gagas (Mother Monsters forever...).
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 13.05.11 10:31

Unë dhash mendimin tim, e për ty ndoshta quhet kritik, dhe ti bën kërcënim ndaj meje tani kur thua "Ma akuzove artisten time të preferuar e ti pret që unë të hesht,desha të të tregoja që duhesh të jesh më i vëmendshëm në metaforat e Lady Gagas (Mother Monsters forever...)."
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 13.05.11 10:37

Mir mir më fal që të (akuzova artisten tënde), por mendoj që nuk e akuzova, unë vetëm e dhash një mendim timin bindës.
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 13.05.11 16:44

Gon! shkruajti:Mir mir më fal që të (akuzova artisten tënde), por mendoj që nuk e akuzova, unë vetëm e dhash një mendim timin bindës.

Mos u brengos o Goni,nuk je i vetmi që ma akuzon artisten ka miliona të tjerë,kjo ka të bëjë edhe me shijen e njeriut atë person që se do natyrisht që do gjesh njolla mbi të siç gjejë unë tek artistët që nuk i dua.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Gon! 16.05.11 9:10

Atëher, u kuptuam siç i ka hije burrav :), nuk hymë më thell rreth kësaj teme, të përshëndes i nderuar.
Gon!
Gon!

294


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 16.05.11 12:44

Më pëlqen vetja kur arrijë të mirëkuptohem me të tjerët
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty See it :)

Mesazh  g-kristi 20.05.11 15:37

kjo Lady gaga eshte shum shit....dhe nqs..do te shohesh nqs ajo eshte pjes e illuminatit ta zgjerroj un pse eshte Do Thuash Ti..Nga e di un ..? ..sesht se e di thjesht..kom pa shum fakte...qe me kan cuar ne 1 mendim te tille...ke alejandro..1.kryqi qe pertypet nga gaga
2.Ke veshja qe ka me te bardha kryqi i kuq KokPosht Qe Tregon Anti-Krisshtin shenj e satanizmit...3.syri i majt ne cdo sekond :)...qe tregon ..serrisht satanizmin...dhe tjetrra qe ti te bindesh..ne 1 pjes..e ke gagen rrethuar me disa burra gati disi disi Errsire..dhe aty ne 1 krah...1 djal mban Pentagramin..dhe 1 tjeter Piramiden...Pentagrami simbol i Satanizmit..kurse piramida e illuminati....hmmm do thuash ti rrastesii jooo sepse smund te jen 4 gjera ne 1 video ..Rrastesi......Dhe Bad romance gjihtashu Paparazi Poker Face te gjitha..dhe [per ty ...1 video e lezetshme..shikoje idhullin tend..ja ku i ke te gjitha kto https://www.youtube.com/watch?v=_NDxMP6i5uo ...:)
g-kristi
g-kristi

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 21.05.11 12:17

g-kristi shkruajti:kjo Lady gaga eshte shum shit....dhe nqs..do te shohesh nqs ajo eshte pjes e illuminatit ta zgjerroj un pse eshte Do Thuash Ti..Nga e di un ..? ..sesht se e di thjesht..kom pa shum fakte...qe me kan cuar ne 1 mendim te tille...ke alejandro..1.kryqi qe pertypet nga gaga
2.Ke veshja qe ka me te bardha kryqi i kuq KokPosht Qe Tregon Anti-Krisshtin shenj e satanizmit...3.syri i majt ne cdo sekond :)...qe tregon ..serrisht satanizmin...dhe tjetrra qe ti te bindesh..ne 1 pjes..e ke gagen rrethuar me disa burra gati disi disi Errsire..dhe aty ne 1 krah...1 djal mban Pentagramin..dhe 1 tjeter Piramiden...Pentagrami simbol i Satanizmit..kurse piramida e illuminati....hmmm do thuash ti rrastesii jooo sepse smund te jen 4 gjera ne 1 video ..Rrastesi......Dhe Bad romance gjihtashu Paparazi Poker Face te gjitha..dhe [per ty ...1 video e lezetshme..shikoje idhullin tend..ja ku i ke te gjitha kto https://www.youtube.com/watch?v=_NDxMP6i5uo ...:)

Mëso të flasësh së pari mirë dhe thekshëm gjuhën shqipe se njerëzit si puna jote janë ''illuminatët'',më të mëdhenj që përbuzin gjuhën shqipe.

Pastaj Lady Gaga është Artistja më e madhe në gjithë botën dhe është e natyrshme që shumë persona kanë tentuar,tentojnë dhe do të tentojn t'ia ulin famën,dhe vetëm naviët si puna jote e besojn.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  g-kristi 22.05.11 18:13

ahagghgahghghaghghaghaghghghaghaghgahghaghahgha ik o plako fli gjum
g-kristi
g-kristi

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 22.05.11 22:34

g-kristi shkruajti:ahagghgahghghaghghaghaghghghaghaghgahghaghahgha ik o plako fli gjum

''Ik fli gjum'',këto thonë njerëzit që nuk kanë argumente dhe që kapen pas videove pa vlerë,vinë e shesin mend kinse dinë dicka e në fund mbesin pa fjalë e thonë ik fli gjum,i vetmi që po shkruan sygjumur je ti se mua me vetëdije të plotë nuk mund të ma manipuloj asnjë lloj video mendjen.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  1989 16.06.11 3:59

g-kristi shkruajti:kjo Lady gaga eshte shum shit....dhe nqs..do te shohesh nqs ajo eshte pjes e illuminatit ta zgjerroj un pse eshte Do Thuash Ti..Nga e di un ..? ..sesht se e di thjesht..kom pa shum fakte...qe me kan cuar ne 1 mendim te tille...ke alejandro..1.kryqi qe pertypet nga gaga
2.Ke veshja qe ka me te bardha kryqi i kuq KokPosht Qe Tregon Anti-Krisshtin shenj e satanizmit...3.syri i majt ne cdo sekond :)...qe tregon ..serrisht satanizmin...dhe tjetrra qe ti te bindesh..ne 1 pjes..e ke gagen rrethuar me disa burra gati disi disi Errsire..dhe aty ne 1 krah...1 djal mban Pentagramin..dhe 1 tjeter Piramiden...Pentagrami simbol i Satanizmit..kurse piramida e illuminati....hmmm do thuash ti rrastesii jooo sepse smund te jen 4 gjera ne 1 video ..Rrastesi......Dhe Bad romance gjihtashu Paparazi Poker Face te gjitha..dhe [per ty ...1 video e lezetshme..shikoje idhullin tend..ja ku i ke te gjitha kto https://www.youtube.com/watch?v=_NDxMP6i5uo ...:)
asnjeher nuk me ka pelqyer lady gaga , megjithate kenget i ka te bukura me ritem ... kjo video shum interesante , nuk e kisha par ndonjeher me aq vemendje ... flm
1989
1989

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  toni79 02.08.11 18:18

ledy gAGA eshte nje person shum i mir edhe ju ndihmon njerzve po ju fanatik feter jeni shum idijota
toni79
toni79

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nert 02.08.11 20:14

Jam shume dakord me 1989, kenget jane shume te bukura pa videoklipet qe ajo ben. Te them te drejten si kam pare asnjehere videoklipet e saja por pasi e pashe videon mesazhet ishin vertet shume te qarta sidomos te alehandro qe videoklipi s kish pike lidhje me tekstin e kenges
nert
nert

63


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  TIRAMISU99 02.08.11 20:46

ore qe lady gaga eshte ecmendur..nuk eve kush ne dyshim...por ne fakt ajo kaqen nje fenomen kohet fundit si muzikante gjithashtu edhe si shembull per menyren esaj te veshjes dhe makiazhit si personazh i vecantne te gjitha kohrat emuzikes botrore...dhe kshtu mendoj se ajo ka sajuar nje histori ket punen efantazmes per te ber buje ashtu si gjithe videot muzikore apo ne jeten esaje personale ku ka qen dhe protagoniste eshume skandaleve dhe fenomeneve te ndryshme...pra eshte ne total ekrisur nga trrut ekokes.....
TIRAMISU99
TIRAMISU99

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  jani001 03.08.11 0:07

hahahah po ajo eshte vet si fantazem, ku ka fantazem ti dali perpara asja, ajo i trem te gjitha
jani001
jani001

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  nitty 03.08.11 16:10

nga jani001

hahahah po ajo eshte vet si fantazem, ku ka fantazem ti dali perpara asja, ajo i trem te gjitha

nga TIRAMISU99

ore qe lady gaga eshte ecmendur..nuk eve kush ne dyshim...por ne fakt ajo kaqen nje fenomen kohet fundit si muzikante gjithashtu edhe si shembull per menyren esaj te veshjes dhe makiazhit si personazh i vecantne te gjitha kohrat emuzikes botrore...dhe kshtu mendoj se ajo ka sajuar nje histori ket punen efantazmes per te ber buje ashtu si gjithe videot muzikore apo ne jeten esaje personale ku ka qen dhe protagoniste eshume skandaleve dhe fenomeneve te ndryshme...pra eshte ne total ekrisur nga trrut ekokes.....

Të vetmit fantazma dhe të çmendurit jeni ju,që nuk dini çfarë është një Artist por merrni çekiçin e filloni të gjykoni.

Nuk mund ta përdorësh çekiçin gjykues pa ditur të ngulitësh mirë një gozhdë.
nitty
nitty

72


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  rebelisistemit 03.08.11 16:41

MOS JA SHANI LEDI GAGAN KETIJ,SE E PASKA PIK TE DOBET,,,SE DIJA QE LEDI GAGA KISHTE KAQ FANSA TE TERBUAR MESHKUJ
rebelisistemit
rebelisistemit

Nësë do të bësh armiq, nuk është e nevojshme që të shpallësh vetëm luftë, mjafton ta thuash të Vërtetën. (Martin Luter King)

80


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  TIRAMISU99 03.08.11 17:23

o ti nitty mos je gje i cmendur ti.... jo per gje por ashtu si ti kemi dhe ne te drejten tone te shprehim mendimin tone personal ne ket forum...dhe kjo lady gaga eshte ecmendur se lun as topi se nuk ethem vetem une por dhe shume te tjere persona dhe burra me te mir se ti.dhe qe po behet skandl dhe shembulli me ikeq per te gjith te rinjte ne gjith boten...dhe ket ekan kritikuar dhe shume personalitete ne te gjith boten e po na embroke ti.....po nejse pune per ty por cathemi ne puna jone.kemi te drejten tone per te shpreh mendimet tona....kaq dhe her tjeter kujdesu te shprehesh mendimin tend personal pa ber shembull shprejet ete tjereve.....
TIRAMISU99
TIRAMISU99

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  IndigoStar 16.08.11 4:54

nitty shkruajti:


Të vetmit fantazma dhe të çmendurit jeni ju,që nuk dini çfarë është një Artist por merrni çekiçin e filloni të gjykoni.

Nuk mund ta përdorësh çekiçin gjykues pa ditur të ngulitësh mirë një gozhdë.

O NITTY GAGA

GAGA qenke mor djal na cave me nder ktyre te tjerve
Ik re .......... Edhe femija 2 vjec bindet kur i jep fakte per nje gje

Ti Gaga nga mendja Gaga nga Goja
Ik re se na merzite
IndigoStar
IndigoStar

So mote it be !
786 369�⚜️️‍????????️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

21


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  BloddyRibbon 10.12.11 13:53

spo di vallahi a po e njek naj fantazem lady gaga kurr skom degju veq kom degju gje ndoshta eshte deg shoqerore me illuminatin.
BloddyRibbon
BloddyRibbon

10


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty lady gaga a eshte pjesemarse e illuminatit.

Mesazh  BloddyRibbon 10.12.11 14:24

Ne fakte kam degjuar shume se lady gaga eshte pjesemarrese e illuminatit kjo pyetje akoma nuk dihet por une besoj se eshte keshtu nga disa video te klikuara ne youtube por kjo nuk ka rendesi.Rendesi ka se gjeja qe bene si prove qe lady gaga eshte me illuminatin eshte se nga disa kenge te saj si jane poker face dhe paparazi kur i kthen mbrapsht dalin disa fjale te tjera te frikshme satanike por ka disa prova edhe ne fotot e asaj si kjo.Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Lady-gag-use-this.Ky ndoshta nuk e keni vrere por ajo po bene nje gjashte te vogel ne sy qe simbolizon primaiden e illuminatit dhe numrin 666 qe eshte numer satanik por une besoj se ajo edhte me illuminatin lereni komentet e tuaj per mendimin e juaj.
BloddyRibbon
BloddyRibbon

10


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  lavdim.bossi 10.12.11 14:35

ani edhe po bon pyetje a eshte kjo pjesmarrese
jo qe eshte pjesmarrese poe eshte kukulla e illuminatit pa dyshim tashme eshte betuar ne emer te luciferit edhe ketu dihet esenca e krejt historise se saj.!!!!
avatar
lavdim.bossi

27


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  lavdim.bossi 10.12.11 14:37

mua po me duket se LADY GAGA po i ndjek fantazmat edhe kjo me ket pamje po i trishton fantazmat..!!!!!
avatar
lavdim.bossi

27


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  BloddyRibbon 10.12.11 14:52

nese ju nuk mund ta shihni foton prekeni ikonen me anen e djathte te mausit gjejeni ku eshte open in new tab kliko aty lart do te shfaqet nje webfaqe dhe do ta shihni foton.
BloddyRibbon
BloddyRibbon

10


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty GAGA: Do vdes si Lady Diana!

Mesazh  Meridiani 0 (zero) 10.12.11 17:06

A e dini se cila eshte ekstravaganca e radhes e Lady Gaga? Ajo beson dhe eshte e fiksuar se po perjeton te njejtat gjera si princesha Diana.

Lady Gaga beson se ajo eshte misherimi i Lady Dianes ne shekullin e 21-te. Lady Gaga mendon se gezon famen e princeshes, por se ka ankthet e saj.

"Ka pare ne enderr sikur vdiq ne te njejten menyre si Diana dhe ka nje frike te jashtezakonshme se fama qe ka do ta vrase", thote nje burim prane artistes.

Kenga e Lady Gaga-s "Paparazzi" flet pikerisht per rrezikun qe i vjen nje personi nga te qenit 'famoz'.

"Diana eshte martire e fames se madhe.Vdiq prej saj", ka deklaruar me pare per "Daily Mail", Lady Gaga.
Meridiani 0 (zero)
Meridiani 0 (zero)

209


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit Empty Re: Lady Gaga - Kukulla e Illuminatit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi