EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEDITIMI

2 posters

Shko poshtë

meditimi - MEDITIMI Empty MEDITIMI

Mesazh  Neo 13.10.10 0:46

Muzike Meditimi

Ne ju rekomandojmë një listë të ndryshme nga bota e muzikës ... ju zgjidhni dhe dëgjoni atë që ju pëlqen ...

Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

meditimi - MEDITIMI Empty Re: MEDITIMI

Mesazh  Siroco 26.03.14 22:40
Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


201


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi