EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spiritualitet

Shko poshtë

Spiritualitet Empty Spiritualitet

Mesazh  Neo prej 09.05.10 16:04

Vendet e Shenjta

Ne kete teme do mundohem te sjelle pamje nga vende qe konsiderohen si te shenjta, po sjelle vetem pamje nga keto vende por jo edhe historite e tyre...te mos harrojme asnjehere se vendi me i shenjte eshte zemra jone.

Po filloj me vendet e Shenjta ne Shqiperi duke vazhduar pastaj me vendet tjera ne Bote.

SHQIPERI

Spiritualitet Tomorr10

Spiritualitet 15042810

Mali i Tomorrit- Olimpi shqiptar

Spiritualitet 36714310

Spiritualitet Normal10

Spiritualitet Normal11

Shenjtorja e shën Andout në Sebaste, Laç - Shqiperi
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spiritualitet Empty Re: Spiritualitet

Mesazh  Neo prej 09.05.10 16:28

GREQI

Spiritualitet Oracle10

Orakulli i Zeusit, Dodonë

Spiritualitet Cape-s10

Tempulli i Poseidonit, Sunion

Spiritualitet Temple10

Tempulli i Heres dhe Zeusit, Olimp

Spiritualitet Temple11

Tempulli i Artemisit, Vrauronia
Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi