EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dëshmia e frikshme e gjeneralit 77- vjeçar

Shko poshtë

Dëshmia e frikshme e gjeneralit 77- vjeçar Empty Dëshmia e frikshme e gjeneralit 77- vjeçar

Mesazh  Admin 22.04.09 0:47

Rikthehen UFO-t, dëshmia e frikshme e gjeneralit 77- vjeçar

Dëshmia e frikshme e gjeneralit 77- vjeçar Ufo_mi10

Ish-piloti i forcave ajrore amerikane Milton Torres është i bindur se ka takuar një anije kozmike me Aliene në qiellin e Anglisë në vitin 1950.

Ai ishte parajmëruar të rrinte urtë për atë që ka parë. Por herët a vonë vendosi të flasë rreth ngjarjes. 31 vjet më vonë i dërgoi një realacion Ministrit të Brendshëm të Anglisë dhe i tregoi skedarët me përshkrimin e anijeve kozmike që kishte parë në qiellin anglez.

Në natën e 20 majit të 1957, Dr. Torres atëherë në moshën 25 vjeç ishtë pranë Manston në Kent kur mori urdhrin sekret që e trazoi. Ai kishte treguar për kapjen e UFO me një model fluturimi të pazakontë mbi Anglinë Perëndimore.

Më vonë u detyrua të ngre një alibi. Ka qenë shumë verenjtur kështu që nuk mund të shihej asgjë por edhe objektet që shiheshin, fshihesin menjëherë nga radarët”, kishte deklaruar ai.

Dr Torres tani 77 vjeç jeton në Miami, Florida tha se ishte duke fluturuar kur kishte parë Alienët në Anije Kozmike. Sipas tij ato e kishin urdhëruar të mos flasë për ato që pa. Ata kanë një forcë magnetike që mund të na terheqin pranë tyre, shtoi ai.

Në këtë kuotim incidenti ishte zhdukur pa tarzira. Ndërsa Dr David Clarke, ekspert në studimin eUFO-ve tha se “dyshon se ushtria amerikabe mund të ketë bërë testime sekrete për të kapur radarët sovjetik”.

Unë mendosj se ekzamimine të ngashme mund të bëhen me kompjuret, tha ai. Por dr. Torres rikujton këto janë gjëra që një njeri nuk mund t’i bëjë.

Dokumentet sekrete të depozituara nga ish-ushtaraku dëshmojnë se si UFO-t mund të ndërhynin në të dhënat e tyre në anije kozmike për të fshirë informaicioent e regjistruara.
avatar
Admin

1132


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi