EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook

Shko poshtë

Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook Empty Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook

Mesazh  Pansophia 13.07.20 23:18

Operacioni i izolimit
The Rockefeller playbook

Faza 1: grip i zakonshem. Simptoma te lehta.

Media nxit paranojen dhe friken kolektive.

Zhvillohet sistemi i testimeve, qe perdor cdo.material gjenetik qe gjen dhe e shfaq si rezultat pozitiv.

Rritje e numrave te rasteve me Covid, nga ndryshimet ne certifikatat e vdekjeve, numerimi i dyfishte dhe deklarimi i cdo vdekjeje, qofte dhe nga semundje te tjera, si vdekje per shkak te Covidit.

Karantina do te na kushtezoje jeten nen ligjet drakoniane, te shmange protestat dhe rezistencen popullore.

SA JANE REALIZUAR DERI TANI?
avatar
Pansophia

97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook Empty Re: Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook

Mesazh  Pansophia 14.07.20 9:30

Operacioni i izolimit
The Rockfeller playbook

Faza 2

Sistemi imun fillon te dobesohet per shkak te mungeses se ushqimeve, distancimit social, mbajtjes se maskes dhe mungeses se ekspozimit ndaj diellit dhe baktereve te mira.

Ekspozimi ndaj rrezatimit 5G do e rendoje me tej sistrmin imun.

Keshtu, kur karantina te nderpritet, me shume njerez do semuren. Per kete do fajesohet Covidi.

Kjo do ndodhe perpara se te filloje vaksinimi.
Nje karantinte me e gjate dhe me e eger do pasoje derisa te gjithe te vaksinohen.

VIJON...
avatar
Pansophia

97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook Empty Re: Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook

Mesazh  Pansophia 14.07.20 21:21

Operacioni i izolimit
The Rockefeller playbook

Faza 3

Nqs do te kete akoma kundershtime per vaksinen, nje virus i perforcuar SARS/HIV/MERS do leshohet. Shume do vdesin nga ai. Vetem me te fortet do mbijetojne.

Do te jete gjithashtu shtytja e fundit per kedo qe te vaksinohet, ne menyre qe ti rikthehet normalitetit.

Ata qe kane bere vaksinen do jene ne lufte me ata qe nuk e kane bere.

Do kete anarki ngado.
avatar
Pansophia

97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook Empty Re: Operacioni i izolimit The Rockefeller playbook

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi