Ritualet satanike dhe Andrenochrome

Shko poshtë

Ritualet satanike dhe Andrenochrome Empty Ritualet satanike dhe Andrenochrome

Mesazh  Gjithesia Love prej 02.04.20 20:11

Hollywood është një grumbull parazitësh që festojnë gjakun e fëmijëve: Mel Gibson

Studiot e Hollivudit janë "njomur në gjakun e fëmijëve të pafajshëm" sipas Mel Gibson i cili pretendon se konsumimi i "gjakut të bebeve është aq i popullarizuar në Hollywood saqë në thelb funksionon si monedha e vet".Elitat e Hollivudit (të cilët janë kryesisht hebrenj nga pranimi i tyre) janë një "armik i njerëzimit që veprojnë vazhdimisht kundër interesave tona më të mira" dhe "thyejnë të gjitha tabutë që Zoti i ka bërë të njohura njeriut, përfshirë këtu shenjtërinë e fëmijëve, "tha Mel Gibson në Londër, ku po promovon rolin e tij në Daddy's Home 2, rolin e tij më të spikatur në ekran në vite."Eshtë një sekret i hapur në Hollywood. Këta njerëz kanë mësimet e tyre fetare dhe shpirtërore dhe kornizat e tyre sociale dhe morale. Ata kanë tekstet e tyre të shenjta - ata janë të sëmurë, më besoni - dhe nuk mund të pajtohen më shumë me ato që përfaqëson Amerika."
Mel Gibson u shfaq në shfaqjen Graham Norton të BBC të Premten, dhe u mësoi mysafirëve të mahnitur natyrën e vërtetë të elitës së Hollivudit në dhomën e gjelbër në prapaskenë pas paraqitjes së tij.Duke sqaruar se ai i kaloi dhjetë vitet e kaluara "duke punuar në idetë e mia, jashtë sistemit të Hollywood", pasi u rendit në listë të zezë në Hollywood në 2006 për ndarjen e pikëpamjeve për industrinë dhe botën që shkojnë kundër ortodoksisë liberale Gibson tha: "Nuk e di si ta them butë ... Hollywood është pedofili e institucionalizuar."Ata janë duke përdorur dhe abuzuar me fëmijët.""Ata trazojnë me numër të madh  fëmijë çdo vit. Besimet e tyre shpirtërore, nëse mund t'i quani ashtu, i çon ata të korrin energjinë e fëmijëve. Ata festojnë për këto gjëra dhe lulëzojnë mbi ta", tha Drejtori Hacksaw Ridge."C'farë  dua të them? Ky nuk është një lloj abstraksioni artistik. Ata korrin gjakun e fëmijëve. Ata hanë mishin e tyre. Ata besojnë se kjo u jep atyre forcë jete. Nëse fëmija vuante në trup dhe në psikikë para se të vdiste,ata besojnë se kjo u jep atyre një forcë shtesë të jetës ”.Ekziston një forcë krijuese dhe e dashur brenda shumicës prej nesh që na udhëzon gjatë jetës. Këta njerëz nuk e kanë këtë. Për ta është e kundërta.Sipas Mel Gibson, i cili ka kaluar 30 vjet brenda dhe jashtë sistemit të Hollivudit, elitat e industrisë "lulëzojnë në dhimbje, trauma, stres, abuzim dhe vuajtje"."Hollywoodi është i zhytur në gjakun e fëmijëve të pafajshëm. Për një kohë të gjatë të gjitha referencat për pedofilinë dhe kanibalizmin ishin simbolike ose aluduese. Por unë u njoha personalisht në praktikë në fillim të viteve 2000. Mund të flas me këtë tani sepse këta njerëz, drejtuesit, kanë vdekur tani."Gjaku i një fëmije të abuzuar seksualisht konsiderohet shumë i" pasuruar "dhe me shumë çmim. Paratë që ndryshojnë duart, favorizimet, ryshfet ... nuk e keni idenë. Foshnjat janë një monedhë shumë funksionale vetë. Foshnjat janë markë e tyre premium e havjarit, kokainës, biftekit të diamantit të shkallës së lartë ".Por sipas Gibson, nuk është një aromë e çoroditjes së muajit, e popullarizuar nga burrat dhe gratë që janë mërzitur me mëkatet e temës standarde.Kjo nuk është asgjë e re. Nëse bëni një studim të vogël do të shihni që është një fenomen metafizik dhe alkimik dhe që mund ta gjeni pas skenave në të gjitha kohërat e errëta të historisë."Eshtë një art dhe praktikë okulte e errët dhe shumëdimensionale, e përdorur nga shoqëritë sekrete në disa qindra vitet e fundit për programimin shoqëror dhe kontrollin e mendjes, dhe për një zenit nga Hollywood në Amerikë në epokën tonë."

Perkthyer nga:  https://www.eutimes.net/2018/10/hollywood-is-a-den-of-parasites-who-feast-on-blood-of-kids-mel-gibson/


Adrenokrome: Serumi i fshehtë i pavdekësisë që përdorin të gjithë Illuminati
Një dokumentar i vitit 2018 në lidhje me substancën misterioze të quajtur "Adrenochrome" dhe përdorimin e saj për shoqërinë sekrete të Illuminati.

Nga është bërë Adrenokrome?

Adrenokromi është një përbërës kimik me formulën molekulare C₉H₉NO₃ e prodhuar nga oksidimi i adrenalinës. Derivati karbazokrom është një ilaç hemostatik. Përkundër ngjashmërisë së emrave kimikë, ajo nuk ka lidhje me kromin.(https://en.wikipedia.org/wiki/Adrenochrome)Adrenokromi është një metabolit i adrenalinës që u hulumtua në disa studime shumë të vogla në vitet 1950 dhe 1960. Supozohet se shkakton çrregullime mendore, derealizim dhe eufori.

C'farë efekti ka adrenokromi?

Fillimisht, efekti u zbulua duke administruar preparate adrenaline në moshë që përmbajnë adrenokrom dhe adrenalinë. Efekti konsiderohet nga Abram Hoffer dhe Humphry Osmond si i ngjashëm me atë të LSD dhe mescaline (psikotomimetik, i quajtur tani psikhedelik). Sipas tyre, efekti halucinogjenik i Anderokromit mund të zgjasë për javë të tëra ose të shkaktojë goditje flash dhe do të shoqërohej me reaksione depresive paranojake. Teza mbi adrenokromin në çrregullimet mendore, siç është skizofrenia, mund të luante një rol të rëndësishëm. Kjo "hipotezë adrenokrome" u zhvillua më vonë në hipotezën aminokrome nga Hoffer dhe Osmond.

C'farë lloji i drogës është Adrenokrome?

Klasifikimi i adrenokromit në grupin e psikhedelikës nuk është vendosur kurrë në fushën shkencore dhe vështirë se është bërë ndonjë hulumtim më shumë në këtë drejtim.

Që nga përmendja e adrenokromit në librin e Aldous Huxley "Portat e Perceptimit", ajo ka fituar një popullaritet, të paktën si emër, në kulturën popullore.

C'farë e bëri Adrenokromin popullor?

Libri "Fear and Loathing in Las Vegas" i Hunter S. Thompson thotë se adrenokrome është marrë nga gjëndra mbiveshkore e qenieve njerëzore të gjalla. Shpesh është raportuar në mënyrë të rreme, ne libri do të thuhet se rrjedh nga gjëndra mbiveshkore njerëzore, por kjo është riprodhuar vetëm në versionin e filmit.

https://youtu.be/hx7qy7jMH5o

Perkthyer: https://www.disclose.tv/adrenochrome-the-secret-drug-all-the-illuminati-use-324656

Siç thotë teoria e komplotit, adrenokromi është një përbërës natyral që gjendet në gjëndrat mbiveshkore, i cili shkaktohet në momente frike ose terrori. Dhe siguron një nxitim kaq të fuqishëm euforik që marrja e tij edhe një herë është menjëherë e varur dhe nuk është në gjendje të mbijetojë pa të. Dhe mënyra e vetme për ta bërë këtë është vrasja dhe gllabërimi i fëmijëve të frikësuar.
Dhe kush është më i tmerruar se një fëmijë gati të vritet me rituale?
Kshuqe Cabal(deep state,black hats,iluminati etj)i rrëmben sistematikisht dhe trafikon fëmijët së pari për emocione seksuale, pastaj i vret ata për të korrur adrenalin e tyre dhe për të fituar AF të lartë.Ai kamp i supozuar i trafikut në Tucson? Gjithçka për të marrë atë adrenalin të ëmbël. Dhe kriza e ndarjes së fëmijëve në kufi? Kabina është nisur për të marrë makina të reja për shitjen e adrenalinës.Dhe kush e pi këtë adrenalinë të çmuar? Hillary Clinton, natyrisht.
Barack Hussein "Huseini" Obama

Perkthyer nga: https://themikerothschild.com/2018/07/09/adrenochrome-qanon/

Pedo-porta: Q ka deklaruar se ka një numër të madh pedofilësh në politikë, argëtim dhe biznes; E gjithë kjo është pjesë e një kulti satanik që ha fëmijë dhe haptazi tregojne keqbërjet e tyre përmes simboleve dhe gjuhës së kodifikuar. Kjo është një degë e teorisë së diskredituar të komplotit Pizzagate dhe përdor disa nga konceptet e saj. Shumë nga referencat e para për Q Anon ishin në bashkëpunim me gjakun në internet duke u përpjekur të lidhnin figurat publike me rrjetet imagjinare pedofile.

#PizzaGate Eshtë më shumë se një teori konspirative nga e djathta e lartë për popullin turk - është një skandal i Satanizmit dhe Pedofilisë plotësisht i mbuluar që gjoja përfshin Hillary Clinton, Joe Biden dhe një vend picash.

https://t.co/jnHhiafSvg
https://t.co/OadCI3T6Zd

Në javën e kaluar, të gjitha gazetat turke pro-qeveritare, përfshirë botimet kryesore si Sabah, A Haber, Yeni Şafak, Akşam dhe Star, publikuan histori të ngjashme për PizzaGate, duke përdorur të njëjtat imazhe dhe pretendime nga një nënvlerësim (tani i ndaluar) për të bindur për lexuesit e tij për gravitetin dhe rrënjosjen e skandalit. Kolumnistët shkruan artikuj që pretendojnë se PizzaGate është pjesë e komplotit globalist kundër Turqisë, dhe një artikull madje komentoi se Turtles Ninja Eating Mutant Ninja "Teenager" tani ka kuptim si një referencë për pedofilinë pas PizzaGate

https://twitter.com/search?q=%23PizzaGate%20lang%3Atr&src=typd

https://twitter.com/pizza_gate/status/798974862144503808

https://twitter.com/pizza_gate

http://www.takvim.com.tr/dunya/2016/11/21/pizzagatete-son-perde-joe-biden-da-sapik-cikti

Perkthyer nga : https://www.dailydot.com/debug/pizzagate-alt-right-turkey-trolls-child-abuse/

U ndesha me kete teme ne fillim te muaj Marse me sakte me  fjalen Andrenochrome dhe ne linkun e pare qe lexova thuhej qe po shitej nga Wuhani pasi atje kishte shum vdekje dhe mund te gjendej shume lehte,por e lashe si teme dhe me pas mu rikthye ne vemendien time pas nje postimi te Ellen Degeneres nje prezantuese amerikane  qe kishte bere ne instagramin e saj dhe aty kishte shume info rreth ritualeve qe ajo kishte bere ndaj femijeve ketu eshte linku i videos se saj :  https://www.instagram.com/tv/B940N53hfRS/

ketu eshte shpjegimi i asaj video :

https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1241128161020121091

Vendosa qe kete postim mos ta bej te plote sepse ka permbajtje pertej imagjinates se njeriut dhe nuk dua te influencoi mbi zhgjedhiet qe beni ju kshu do tjua le qe ti beni vet kerkimet nese jeni te intersuare per te zbuluare me shume rreth kesaj ceshtje.Vetmia gje qe mund te beni eshte te shkoni ne google dhe shkruani Andrenochrome dhe aty do lexoni gjithe ato info.

I gjithe postimi eshte perkthyer me Google dhe Deepl dhe te gjitha te drejtat i takojne linkeve qe kam bere perkthimin.


Edituar për herë të fundit nga Gjithesija në 03.04.20 11:26, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Vendosa të përdorë ktë ngjyrë për ta përdorur si energji për të pastruarë dhimbiet e gjithë atyre që kanë vuajturë,dhe që mos ketë të tilla ngjarie në planetin tonë.Shumë dashuri për të gjithë.)
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritualet satanike dhe Andrenochrome Empty Re: Ritualet satanike dhe Andrenochrome

Mesazh  Gjithesia Love prej 02.04.20 20:18

Do e ripostoi  sespe ka shume informacione rreth kesaj ceshtie


Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi