EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë mendoni për këtë?

Shko poshtë

Çfarë mendoni për këtë? Empty Çfarë mendoni për këtë?

Mesazh  I’m X person prej 06.03.20 20:50

Çfarë mendoni për këtë imazh të fotografuar gjatë Luftës së Dytë Botërore ?(Shihni me kujdes simbolin në objekt ).
Çfarë mendoni për këtë? +%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87+%D9%87%D9%88%D8%A7%DB%8C%DB%8C+%D8%AA%D8%B3%D9%84%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4+%D9%86%D8%A7%D8%B2%DB%8C+-+ufo+

Ende mendoni se alienet dhe UFO-t që na servirin këta janë realë?.
Fotoja nuk ka asnjë lloj modifikimi.


Edituar për herë të fundit nga I’m X person në 06.03.20 21:32, edituar 3 herë gjithsej
I’m X person
I’m X person

Nëse mërzitesh mos kërko ngushëllim prej njerëzve!
Sepse shpresa në njerëz është e kotë.

31


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi