EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apollo 11

Shko poshtë

Apollo 11 Empty Apollo 11

Mesazh  Pansophia prej 27.07.18 15:10

Apollo 11 Conrad10


Ekzistojne 4 teori mbi zbritjen ne Hene ne 1969:

1-Apollo 11 nuk zbriti kurre ne Hene dhe e gjitha ishte nje mashtrim.
2-Apollo 11 zbriti realisht ne Hene por astronautet pane gjera per te cilat u urdheruan te mos flisnin.
3-Apollo 11 zbriti ne Hene por me te tjeret astronaute, nderkohe ata qe njihen gjeresisht, nder ta edhe Neil Armstrong, jane vetem aktore.
4-Viti 1969 nuk shenon  zbritjen e pare ne Hene. Njerezimi e ka vizituar here pas here Henen.avatar
Pansophia

93


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Apollo 11 Empty Re: Apollo 11

Mesazh  Cimi Elezi prej 17.11.19 1:15

Shum është folur për Hënën duke na treguar dhe pamje filmike. Por asnjëher nuk është folur pamje filmike as që bëhet fjal për anën e errët të saj. Çfar ka pas asaj që shofim dhe ne nga Toka? Për anën e pasme të Hënës, ka shum teori konspirative...
Cimi Elezi
Cimi Elezi

108


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Apollo 11 Empty Re: Apollo 11

Mesazh  Zeitgeist prej 17.11.19 10:37

Cimi Elezi shkruajti:Shum është folur për Hënën duke na treguar dhe pamje filmike. Por asnjëher nuk është folur pamje filmike as që bëhet fjal për anën e errët të saj. Çfar ka pas asaj që shofim dhe ne nga Toka? Për anën e pasme të Hënës, ka shum teori konspirative...

E vetmja gjë që NASA dërgoi në hapësirë është imagjinata njerëzore...
Zeitgeist
Zeitgeist

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Apollo 11 Empty Re: Apollo 11

Mesazh  Cimi Elezi prej 18.11.19 22:51

Për të dërguar ka dërguar por për pjesën e pasme të Hënës pjesa e errët nuk flitet. Vetëm teori konspirative se në anën tjetër të Hënës ndodhen bazat e alienëve...
Cimi Elezi
Cimi Elezi

108


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Apollo 11 Empty Re: Apollo 11

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi