EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ç"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise

Shko poshtë

Ç"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise Empty Ç"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise

Mesazh  elektronika prej 20.04.14 19:59

Astrologu Eufiel Koco vjen kete rradhe me numerologjine zberthimi i emrit te Obames si dhe nje "parashikim per fundin e botes"

elektronika
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........58


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ç"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise Empty Re: Ç"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise

Mesazh  Luce prej 22.04.14 17:42

ME NE FUND NJE NJERI ME BOT..
Luce
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

13


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi