EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meditimi Transchedental dhe shendeti

Shko poshtë

meditimi - Meditimi Transchedental dhe shendeti Empty Meditimi Transchedental dhe shendeti

Mesazh  Kybalioni 03.02.14 15:28

Me poshte po postojume nje video te Bisnesmenit te njohur Kosovar Z.Hetem Ramadani.
Njeriu me zemer te madhe dhe bujare i cili beri te mundur futjen e Meditimit Transchedental ne Shqiperi,kesaj Teknike mentale qe te nderyshon jeten duke te kthyer shendetin e plote emocional dhe fizik.
Kybalioni
Kybalioni

Gjithçka ka nje fillim dhe nje fund.Ne mes ndodhet arsyeja e se teres.
Pluhuri i harreses duhet te shkundet dhe jeta e re te filloje aty ku e kemi lene.

18


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi