EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pas operacionit u zgjua piktor

Shko poshtë

Pas operacionit u zgjua piktor Empty Pas operacionit u zgjua piktor

Mesazh  Berti69 18.06.13 0:20

Pas operacionit u zgjua piktor

Pas operacionit u zgjua piktor Piktori

Një drejtor shitjesh në internet, i cili kishte një tumor në tru, pas operacionit për heqjen e tij u zgjua në mënyrë të papritur në një artist.

Michael Wyatt nuk kishte asnjë aftësi krijuese artistike para se ai ti nënshtrohej operacionit, transmeton start.
Ai vetë beson se me tumorin në trupin e tij, gjëndra e hipofizës ndihmoi në zhvillimin e dhuntive të tij krijuese.

Burri nga wokinghami Londrës rrëfen se pasi u zgjua nga një operacioni ndjeu një detyrim brenda vetes që të merrte penelin dhe bojërat për të krijuar diçka, dhe ta ndante atë me botën.

Printimet e veprave të tij u kërkuan menjëherë nga një blerës në Londër, i cili vendosi t’i stampojë ato në bluza dhe t’i shes në dyqanet e tij.
Berti69
Berti69

"Si është lartë, ashtu është edhe poshtë, e si është poshtë, ashtu është edhe lart"


411


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi