EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pushtohet nga djalli pas një loje

Shko poshtë

Pushtohet nga djalli pas një loje Empty Pushtohet nga djalli pas një loje

Mesazh  Siroco 07.10.15 11:26

Pushtohet nga djalli pas një loje PAY-Patricia-Quispe

Disa pamje tronditëse janë publikuar në internet, të një vajzë e re të pushtuar nga djalli, pak kohë pasi ishte duke luajtur me një lojë e quajtur “Ouija”.

Kjo lojë është e ngjashme me atë “Çarli Çarli”, që është kthyer në lojën më të preferuar dhe më sfiduese për të rinjtë e sotëm.

18-vjeçarja, e identifikuar si Patricia Quispe, shihet e shtrirë në spital me mjekët që i rrijnë sipër në përpjekje për të frenuar veprimet e pandërgjegjshme dhe britmat e saj.

Në një moment gjatë videos dëgjohet teksa ajo bërtet "666" dhe më pas "më lejoni të shkoj, më lër të shkoj".

Sipas dëshmitarëve, vajza e re nga Lima, Peru, ka qenë duke luajtur me miqtë e saj me një aplikacion në celular që besohet se ngjall shpirtrat.

Por kur ajo u kthye në shtëpi, prindërit e saj vunë re se nuk dukej mirë me shëndet dhe e dërguan në spital. Ajo filloi të dridhej dhe nxirrte shkumë nga goja ndërsa zëri i saj u shndërrua në një ton më të egër dhe të fortë.

Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


201


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi