EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fytyra e një të vdekuri shfaqet në një re

2 posters

Shko poshtë

Fytyra e një të vdekuri shfaqet në një re Empty Fytyra e një të vdekuri shfaqet në një re

Mesazh  gjilanasi 18.04.14 14:51

Një banore e qytetit të Lismore, në perëndim te Australisë ka perjetuar një përvojë të jashtëzakonshme. Në fakt, kjo grua me emrin Marion Dawson, ka fotografuar një re, në të cilen shfaqen te gjitha aspektet e  ngjashme të vëllait të saj të ndjerë, Gerry Wells .

Fotografia është marrë sipër qytetit te vogël të Ocean Shore ( rreth 4000 banorë ), i vendosura në New South Wales . Në atë kohë, më 9 janar 2012, vëllai i saj ende nuk kishte vdekur. Ai kishte shkuar për të vizituar familjen e tij . Ai ishte ne avion në mes Brisbane dhe Sydney.

Disa ditë më vonë, më 24 janar, Gerry Wells vdiq nga një atak në zemër. Ky sa ishte gjallë, kurrë nuk e kishte parë këtë foto , edhe pse ishte publikuar nga Northern Star, më 11 janar, para vdekjes së tij.

Gjatë funeralit të tij, familja e shpërndau këtë foto te të pranishmit.

Znj Dawson deklaroi se e kishte kapur një frikë e madhe kur ajo e kuptoi ngjashmërinë.

Më e çuditshme është fakti se në kohën e marrjes së kësaj foto, i ndjeri fluturonte në vendin e tij me avion.

Koinçidencë e thjeshtë?

gjilanasi
gjilanasi

361


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fytyra e një të vdekuri shfaqet në një re Empty Re: Fytyra e një të vdekuri shfaqet në një re

Mesazh  Round Table 19.04.14 20:50

Mundet te jete edhe genjeshter..thjesht sa per te bere buje..BUM!
Round Table
Round Table



Libri është një parajsë i cili të ndriçon edhe në qoshet më të errëta të qelive ...!!
Padija na verbon dhe na mashtron. O vdekatare te mjere, celini syte!

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi