EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje njeri i madh!

4 posters

Shko poshtë

Nje njeri i madh! Empty Nje njeri i madh!

Mesazh  Berti69 13.06.13 19:50

Nje njeri i madh!

Nje njeri i madh! 94473310

98 vjeçari Dobri Dobrev, nje njeri i cili ka humbur dëgjimin e tij gjate Luftes se Dytë Botërore, ecën cdo dite 10 kilometra nga fshati i tij në qytetin e Sofjes, ku ai kalon gjithe diten duke lypur para.

Ai ka mbledhur mbi 40.000 euro dhe i ka dhuruar te gjitha per restaurimin e disa jetimoreve dhe disa manastireve Bullgare!
Nje njeri i madh!
Berti69
Berti69

"Si është lartë, ashtu është edhe poshtë, e si është poshtë, ashtu është edhe lart"


411


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje njeri i madh! Empty Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  juba 14.06.13 18:48

ME TE VERTETE ESHTE NJERI, NJE SHEMBULL PER TE  GJITHE NE, JETE TE GJATE  TE PASTE .
POR SIC DUKET NJEREZIT ME TE VUAJTUR JANE  ME HUMANE
juba
juba

20


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje njeri i madh! Empty Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  Ufo 14.06.13 19:20

Njeri i madh? Ç'dreq shembulli është ky që mëson të rinjt me lyp rrugëve? Unë mendoj se ka metoda të tjera për të dhënë mesazhe sociale. Bamirësia është tjetër gjë komplet..
Ufo
Ufo

135


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje njeri i madh! Empty Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  Luli 15.06.13 12:24

Ufo shkruajti:Njeri i madh? Ç'dreq shembulli është ky që mëson të rinjt me lyp rrugëve? Unë mendoj se ka metoda të tjera për të dhënë mesazhe sociale. Bamirësia është tjetër gjë komplet..

Bemersia nuk ka kode dhe ligje, secili sipas mundesive qe ka...ky kaq kishte mundesi.
Secili duhet ti bej pyetje vetes kur kam dhene dhe ndihmuar nje te panjohur duke mos pritur qe ai te ma ktheje.
Luli
Luli

"Duhet bredhur shumë në errësirë derisa të preket drita"

861


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje njeri i madh! Empty Re: Nje njeri i madh!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi