EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UFO mbi Hënë

3 posters

Shko poshtë

UFO mbi Hënë Empty UFO mbi Hënë

Mesazh  Zattoo 17.01.13 13:09

UFO mbi Hënë

UFO mbi Hënë F1_17kurioziteti-jpg1358420899

A është një zog? A është një aeroplan? Apo diçka tjetër që nuk është identifikuar.

Përdoruesi i “Youtube”, danchek2013, ka postuar një video ku shihet një pikë e vogël që shfaqet nga hija e hënës dhe më pas hyn në atmosferën e saj ku qëndron për disa sekonda dhe më pas zhduket.

Shfrytëzuesit e kanalit “Youtube”, kanë argumentuar gjerë e gjatë për këtë dhe shumica e tyre kanë thënë se është një anije e jashtëtokësorëve, pasi që shpejtësia e tij ishte shumë herë më e madhe sesa e një aeroplani të thjeshtë.

“G-forca do ta shkatërronte atë anije hapësinore. Por ne nuk e kemi atë teknologji që të mund të përballojë G-forcën, prandaj ata në atë anije nuk janë njerëz”, ka komentuar një shikues në Youtube.

Kurse një tjetër ka komentuar se këto gjëra janë vetëm të imagjinuara dhe se nuk ekzistojnë alienët.

“Kjo video është false pasi që alienët nuk ekzistojnë”.

Zattoo
Zattoo

600


Mbrapsht në krye Shko poshtë

UFO mbi Hënë Empty !!

Mesazh  Sara83 17.01.13 16:16

KY VIDEO ESHT BERE NE UJE,S'ESHT E VERTETE!!
Sara83
Sara83

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

UFO mbi Hënë Empty Re: UFO mbi Hënë

Mesazh  Marlend 17.01.13 17:01

sara83 shkruajti:KY VIDEO ESHT BERE NE UJE,S'ESHT E VERTETE!!
E dashur Sara video-ja mund te mos jete e vertete por nese nisesh nga valet qe krijohen ne figure ato krijohen nga valet e nxehtesis qe emeton hena...
Marlend
Marlend

toleranca eshte celesi drejt zhvillimit

18


Mbrapsht në krye Shko poshtë

UFO mbi Hënë Empty Re: UFO mbi Hënë

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi