EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alien të vërtetë

+3
Ushtari i krishtit
Gjinkalla
Odin
7 posters

Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Alien të vërtetë

Mesazh  Odin 25.04.12 21:40

Alien të vërtetë

Në janar të vitit 1974 një objekt i paidentifikuar fluturues (UFO) ra në malet e Andeve të Perusë. Autoritetet ushtarake e mohojnë këtë ndodhi, por disa njerëz ishin aty para tyre dhe morën diçka shumë të vlefshme ..... një humanoid (Alien). Çfarë ju shihini këtu është trupi i vdekur i një jashtëtokësori që ishte mbajtur i konservuar mbi 33 vjet.








Odin
Odin

513


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Re: Alien të vërtetë

Mesazh  Gjinkalla 26.04.12 15:25

une mendoj qe alienet nuk egzistojne
Gjinkalla
Gjinkalla

111


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty po ti

Mesazh  Ushtari i krishtit 26.04.12 19:26

Gjinkalla shkruajti:une mendoj qe alienet nuk egzistojne
po ti si person a egziston
Ushtari i krishtit
Ushtari i krishtit

152


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Re: Alien të vërtetë

Mesazh  Gjinkalla 27.04.12 8:27

Po une egzistoj,pra nuk jam e pa dukshme dhe e mistershme,mua me shohin te gjithe,une jetoj,kontaktoje me njerez,thjeshte jetoj ne nje bote reale.Kurse alienet jane thjeshte nje konspiracion sa per ti bere njerezit te mos besojne ne zot
Gjinkalla
Gjinkalla

111


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Re: Alien të vërtetë

Mesazh  ijj 08.08.13 16:21

egzistenca e alieneve nuk e mohon egzistencen e ZOTIT e nderuar!
ijj
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

41


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty ........

Mesazh  Devi 10.08.13 19:34

universi eshte kaq gjigand sa fantazia njerezore duket eshte shume pak per tu marre ne konsiderate. mendimi im modest eshte qe nga momenti qe qenia njerezore akoma nuk ka aritur te kuptoje egzistencen e vet dimensionet e tjera gjithashtu lenden e erret qe perben 94% te universit, nuk ka si te jete e afte te kuptoje nqs ka apo jo jete ne univers. por nqs duam te mbeshtetemi tek logjika e sotme me aq sa kemi aritur te shofim, nepermjet sateliteve qe nasa ka leshuar ne hapesire ne gjithe keto galaksi qe egsistojne pervec galaksise tone me triliarda yje edhe me miliona hena edhe me qindra mijera planete nder to mua do me dukej shume e cuditshme po te mos egzistonte jeta atje tej. dmth eshte aq primitiv edhe egoist mendimi apo ideja qe ne jemi te vetmit qenie ne gjithe kete moster qe quhet univers saqe saqe edhe neandertalet do te qeshnin me kete besim ahaha.. jeta jashte planetit tone ka 99.9% mundesi te egzistoje eshte thjesht pune kohe kur njeriu do te mesoje te bashkejetoje me krijesa te tjera jo te lindura ne kete planet. raca njerezore me shpejt sec e mendojne shume njerez sot do te jete e deturuar te largohet prej ketij planeti per arsye te ndryshme, dhe gjate udhetimit do te kemi shansin te shofim dhe te kuptojme se sa primitive kemi qene para pak vitesh.. nuk po e zgjas me se sa do te flas prap pak eshte..
Devi
Devi

16


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Re: Alien të vërtetë

Mesazh  Flavius 15.08.13 23:02

Flavius
Flavius

79


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Re: Alien të vërtetë

Mesazh  arusha85 31.08.13 23:40

kete mendim kam dhe un
arusha85
arusha85

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Alien të vërtetë Empty Re: Alien të vërtetë

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi