EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike.

Shko poshtë

Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike. Empty Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike.

Mesazh  Gjithesia Love 03.10.20 20:21

Nje mesim shum efikase dhe shum i lehte sesi te mani vibracionet tuaja lart.Nuk nevoitet aspak ekpereince vetem praktik dhe shum dashuri.
Punimi eshte bere me lejen e autores pasi eshte kontaktuar

Shqip; https://youtu.be/dYWhkwNvNjQ
Italisht: https://youtu.be/cVDLA9p4lh4  Ne falenderim  i madhe i shkon Gjithesia Love 2 per perkthimin e ketij materilai
Anglisht (Video orgjnale): https://youtu.be/cMNzDlZm1wk


Të drejtat e autorit Rising Phoenix Aurora LLC.

https://www.risingphoenixaurora.com
https://www.youtube.com/channel/UCtcj...
https://www.facebook.com/risingphoeni...
https://mewe.com/group/5ac1712da5f4e5...
https://www.instagram.com/risingphoen...
https://twitter.com/RisingPhoenixA1

Në këtë video Aurora na tregon sesi të krijojmë vorbulla energjie rreth vetes,njerzëve të tjerë apo shtëpisë tuaj.
Idea,efectet dhe realizimi i intros,përkthimi i videos:Gjithësia Love

Ndërsa Phoenix.svg logo është marrë: http://cliparts.co/clipart/3398356
Fire Sound Effect: https://youtu.be/c1DKWajEEUk
Phoenix Roars: https://youtu.be/dq9NFLWK_78
Music: Spirit of Fire-Jesse Gallagher

Të drejtat e autorit Rising Phoenix Aurora LLC.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike. Empty Re: Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike.

Mesazh  MindBodySoul 24.10.20 15:30

Pershendetje te lumt me pelqeu video interesant dhe cuditshem.. dua te kuptoj me thelle kuptimin e ksaj, une edi se qfar jane vibracionet po s'paku ne kete rast s'mund ta kuptoj per qafre behet fjale , nese mund te shprehesh me gjuhen e perditeshme jo ate te shkences.
Nese po behet fjale per energji dmth ta ndjesh veten me energjetik/energjetike ?
Edhe vorbulla energjie shume do e cmoja te dija se cka jane?
Flm paraprakisht.
avatar
MindBodySoul

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike. Empty Re: Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike.

Mesazh  Gjithesia Love 25.10.20 12:20

Përshëndetje Mind.

Do filloi me pyetjen e dyt për vorbullat energjike.
Nëse keni filluar të praktikoni hapjen e chakrave të duarëve,si Aurora e shpjegon në video,do ndjesh energjin tek duartë e tua.Do ndjesh dicka ndryshe që se ke ndjerë kur duart janë në përditëshmëri.Kjo mund të quhet vorbull energjije ose fllusk energjije varet nga mënyra sesi ju e ndjeni.Unë psh ka raste e ndjej thjesht energji,që aktivizohet ndërsa e pratikoi,ka raste që ndjej elementin e zhjarrit që aktivizohet në duartë e mia,dmth ti e ndjenjë këtë vorbull tek duartë.Në mos herën e 1 apo 100 ju do ndjeni këtë ndjesi ndërsa e praktikoni,është e pashmangëshme ky proces.Prandaj mos u merakos,c'do gjë vjen kohën e duhur.Pastaj pasi ju keni aktivizuar dhe vendosni që ta zhgjeroni këtë vorbull,ose fllusk (si ju dëshironi,ose top energjije,e ngorhtë,me shum dashuri)rreth vetes suaj,atëhere do ndjeni këtë dashuri akoma dhe me shum rreth vetes suaj,kjo gjithashtu vjen me kohë dhe praktikë,edhe po nuk e ndjejtë,herën e 1 apo 100 mos u merakosni,ajo është aktive nëse ju e vizualizoni atë,dhe me kohë do e ndjeni gjithë qënien tuaj në ktë energji të ngrohtë,me shumë dashuri që ju e krijuat me energjit e juaja.Sic Aurora e shpjegon,vendosni si qellim qe kjo energji qe sapo krijuat t'ju bej te dukshem vetem ndaj gjerave pozitive dhe te padukshm ndaj gjerave negative,kshu ju ndaloni qe forcat negative te nderhyjn ne perdeshmerin tuaj.Se di në jua shpjegova shum pastër por kjo është ajo që un kam përjetuar,me kalimin e kohës,sepse jam akoma në praktikë e sipër c'do ditë.Ju faleminderit.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike. Empty Re: Aurora: Si të mbajmë të larta vibracionet energjetike.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi