EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  Gjithesia Love 04.06.20 17:19
Përshëndetje.Forcat pozitive,ju kërkojnë Shqipëtarëve të Shqipërisë dhe Shqipëtarëve të Kosovës,nëse kanë pronësi me EMRAT E TYRE si shtëpi me oborrë,tokë që nuk e punojnë(dmth nuk mbillet me fruta perime)apo shtëpi me taracë në katë të fundit të pallateve,t'i japin leje forcave të dritës të ulin anijet e tyre,në pronat e tyre.Nëse jetoni me prindërit tuaj,apo jeni bashkëpronarë,mund ta bëni proçedurën.
Procedura që duhet të ndiqet është kjo:


Cojeni mesazhin Vetëm mendore,jo me zë,dmth e gjithë proçeduara të kryhen në mëndjen tuaj,dhe filloni thoni mëndërishtë:

Unë(emri juajë)me vullnet të lirë dhe në prezencën e vetes sime I Am Presence(Unë jamë prezentë) ju ftoi me shumë dashuri  dhe ju jap leje VETËM forcave POZITIVE që vibrojnë VETËM NË FREKUENCËN E DASHURISË  të ulin anijet e tyre në pronën time.

Ju lutem kushdo që do kryej këtë procedurë duhet mos t'a ndajë me asnjë individë.


Nëse ka Shqipëtarë që jetojnë jashtë Kosovës dhe Shqipërisë,proçedura mund të kryhet edhe nga ata kudo që ndodhen,do ishte një ndihmë shumë e madhe jo vetëm për ta por edhe për planetin tonë.

Ju faleminderit përzemërishtë kushdo që do i përgjigjet thirrjes.


(Kërkesa u bë fillimisht para ca kohëve për gjithë planetin, por Kolektivi Shqipërisë nuk ishte gati,tashmë jemi gati.)
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Re: Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  TOASTY 04.06.20 18:37

Kam toka per disa anije por as qe kam ndermend ta bej kte pune. Alienet sa me larg meje ju lutem
TOASTY
TOASTY

Sicko Sicko Sicko Sicko


Bingo Bingo ULALA

16


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Re: Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  Gjithesia Love 04.06.20 20:20

Prandaj e kam theksuare FORCAT POZITIVE jo Alienet qe ti i ke tashme tek tokat e tua.Forcat poztive duan hapsire qe te len anijet per te kapur alinet ose ndryshe negative forces,Nese ke kete mendim ne mendje tende qe gjithe jane negative dhe nuk jane ne tokat e tua me beso i ke aty duke perdorur per te shkaterruare ty dhe gjithe racen njerezore.Kujdes se cfare mendimesh perzhgjedh ata duan qe te te bllokojne light forces te hyn ne planetin tone dhe ata dine qe forcat e drites nuk hyne dot pa dhen miratimin njerezit sepse light forces ndjekin portokole per te resektare zhgjedhjen tone te lire.Nese vazhdon me kete MENDIME mos kerko te jesh i lire ne planet ose pse po ndodhin keto gjera negative SEPSE FORCAT NEGATIVE TE TE KANE MANIPULUARE MENDJEN DUKE TE TE KTHYER KUNDRA DASHURISE DHE DUKE TE THEN QE TOKA JOTE ESHTE E LIRE.

Askush nuk e ndal clirimin r planetit dhe races njerezore,ASKUSH NUK E NDAL,EDHE SIKUR TE MANIPULONI APO MUNDONI TE MBANI NEN KONTROLL DISA INDIVIDE ASGJE NUK E NDRSHONE ATE QE DO TE NDODHE... E KENI TE KOTE QE MANIPULONI DHE MUNDOHENI TE ME CONI KETO MESAZHE,NE POSTIMET E MIA APO MUNDOHENI TE ME CENSORUNI,E DINI MIRE KUSH JAM.PLANETI DHE RACA DO JENE FREE
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Re: Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  IndigoStar 05.06.20 1:58

Une dua ti takoj si mund ti takoj ?!
IndigoStar
IndigoStar

So mote it be !
786 369�⚜️️‍????????️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

22


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Re: Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  Gjithesia Love 05.06.20 10:28

Përshëndetje IndigoStar,nuk duhej ta thuashë me zë ,dhe aq më pak në internet që është nën kontrollin e tyre.Tashmë negative forces do të kenë agjesuarë,dhe do ken vën nën vëzhgim ,dhe light forces nuk kan për të takuarë(të paktën në këtë planet sepse mund t'i takosh në dimensione të tjera,kshu besoi që kur ata shohin që është koha e duhur mund të kesh vegime në anije brenda por do jet ne dimension tjeter)sepse jeta jote mund të vihet në rrezik.Prandaj e theksova që mos i thoni askujt,sepse bllokon veten.Vetma gjë që mund të them është se do të ndodhi kur te jet koha e duhur,mjafton ta shprehesh deshiren nga chakra e zemres dhe t'i presesh ata ne frekuencen e dashurise.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Re: Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  Gjithesia Love 07.06.20 18:15

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Mirese10Ne pritje te anijeve tona te ulen dhe takohemi me gjithe vllezerit tane galatik,krijova kete projekt 3d ne nje program softueri blender, per t'ju then qe s'jemi vetem,dhe gjithe po na presin krahe hapur.Ju faleminderit.


Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj. Empty Re: Forcat pozitive kërkojnë bashkëpunimin tuaj.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi