EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos Beni TESTIME

Shko poshtë

Mos Beni TESTIME  Empty Mos Beni TESTIME

Mesazh  Gjithesia Love 31.05.20 18:41

JU KERKOI NDJESE PER PERKTHIMIN JO SHUME TE SAKTE


I GJITHE PERKTHIMI ESHTE REALIZUARE ME GOOGLE TRANSLETE DHE DEEPL


NESE DIKUSH MUND TA EDITOI PERKTJIMIN APO TA RI PERKETHEJ DHE TA PERFUNDOI ESHTE MESE I MIRESEARDHUR,UNE DO FSHI MENJEHERE PERKTHIMIN TIM DHE DO TE TUAJIN,JU FALEMINDEERIT PER MIREKUPTIMIN,


Gjatë gjithë këtij transmetimi kemi  video që konfirmojnë disa nga ato që komunikohen këtu, ju mund t'i shihni duke klikuar mbi fjalët e nënvizuara. Komunikimet e ndryshme përmes këtij 'Galactic News' bazohen në arsyen pse duhet të mendoni për mos lejimin e Covid-19 të testohet ose diagnostikohet. Në këtë kohë dhe hapësirë, ne po zgjedhim të komunikojmë me ju duke sjellë disa nga pjesët e enigmës së bashkëpunimeve të kërkuesve të së vërtetës.C'farë është ndjekja e kontakteve? Eshtë një punë që është formuar për të monitoruar njerëzit gjatë kësaj kohe "të supozuar" infektive. Ku nëse testuat pozitivisht, një "tracker me qira" do t'ju hetojë dhe monitorojë. Po sikur të jetë fqinji juaj? Pse duhet të lejohet kjo apo pse do të pranonit këtë ?!A nuk na kujton kjo se si populli i bukur hebre u monitorua dhe u nda përfundimisht për gjyqe të ndyra njerëzore? Për një axhendë që është për ushqimin e magjisë së errët dhe për entitetet e errëta që kanë kontrolluar këtë Tokë për 1000 vjet. Në fund të fundit, heshtja jonë kushtoi miliona jetë hebraike sepse askush nuk e vuri në dyshim këtë. Në vend të kësaj, ata ranë në përputhje me udhëheqjen e udhëheqësve të korruptuar të tiranit Illuminati.Pse do të duan të bëjnë përpjekje të tilla për të monitoruar ju dhe të dashurit tuaj? Shtë aq e qartë sa që mund të shihet si sens i zakonshëm. Ata po përpiqen të përsërisin luftërat dhe dhunën e tyre të rreme duke krijuar një ndarje për njerëzimin. Ne e dimë nga "Guardian Galactic Guardian Inner Earth Adama Channeleling" se kontakti fillestar me virusin ishte përmes injektimit të tij në kolektiv përmes vaksinës a.i gripit. e dimrit. Për të lexuar më shumë rreth saj, klikoni këtu për të lexuar të gjitha Lajmet Galaktik.Në këto dokumente juridike përmes Contact Ndjekjes së Kontaktit ’këto janë deklaratat tuaja," veryshtë shumë e rëndësishme që ata të pajtohen me këtë kërkesë për karantinë vullnetare. Nëse e përmbushni këtë kërkesë për karantinë vullnetare, ne mund të përdorim një urdhër arrestimi, të ekzekutuar nga POLICE, për të siguruar pajtueshmërinë "WHFAR ?! Dokumente të tjera ligjore deklarojnë se nëse nuk ndiqni urdhrat për t'u regjistruar në sistemin tuaj si pozitivë për Covid-19, mund të burgoseni ose të gjobiteni me 2,000 dollarë në ditë!Pasi rezultati i testit të jetë pozitiv, gjurmuesit e kontratës mund të vendosin nëse nuk keni ndonjë person, ku fëmijët tuaj mund të shkojnë gjatë kohës që supozohet se janë të infektuar, dhe të fillojnë përgatitjen e fëmijëve tuaj për të shkuar në një strehë shtëpi me të huajt. Pa e ditur nëse janë pedofilë. Pasi ato do të ishin pjesë e këtij sistemi që është bërë me qëllim përdorimin e fëmijëve për kënaqësitë e tyre seksuale dhe ritualet e magjisë së zezë. Ju lutemi vini re se këto komplete të pretenduara janë kthyer me pozitive false, pasi Presidenti i Tanzania komunikoi para publikut.Qëllimi i tyre është që mostrat e gjakut / pështymës / flokët tuaj, dhe marrja e strukturës suaj të ADN-së, në mënyrë që ata të kërkojnë specifike  star seed që janë në proces të aktivizimit të aftësive të tyre të dashurisë së pafundme.Mënyra më e lehtë për të  gjurmuar / star seed është përmes formacioneve të tyre të gjakut dhe kristalizimeve brenda tij.Pasi t'ju gjejnë, ata tani kanë të drejtat sipas formave të tyre të përdredhura të miratimit për t'ju monitoruar më tej ...Shumica e rrëmbimeve të UFO-ve përmes MILAB / Mk-Ultra dhe alienët filluan sepse ata morën gjakun e foshnjeve në spitale kur ata lindën dhe panë dritën e saj kristalore brenda tij. Ata e regjistruan atë në bazën e të dhënave të tyre negative të teknologjisë që është përtej çdo gjëje për të cilën mund të mendoni pasi është një entitet artificial i argjendit artificial të arkonit që sheh gjithçka që lejohet. Kur ju pranoni këtë lloj testimi mbi veten dhe të dashurit tuaj thjesht duke marrë gjakun tuaj, ju keni krijuar një kontratë negative që ju lejon të bëni më shumë teste gjatë gjithë jetës tuaj deri sa ta realizoni atë dhe të thoni "NUK E KONSENTOJ”!(I DO NOT CONSENT"!)Kjo është ajo që të gjithë ata që ju lejojnë të testoheni, po japin lejen që ju dhe familja juaj të trajtohen si një miut laboratorik. Pse dikush duhet të pajtohet të ketë mostra të qenies së tyre hyjnore, PSE ?!(VAZHDONE)BURIMI;https://www.risingphoenixaurora.com/blogs/galactic-news/do-not-get-tested?fbclid=IwAR1xibHt2Uf9WrdetSaaL10RmExWrFSts_at4eXk02O3J_nX-KBtseqAadE
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Beni TESTIME  Empty Re: Mos Beni TESTIME

Mesazh  MindBodySoul 04.06.20 3:37

Po me pelqen kendveshtrimi i ketyre mendimeve, individeve. Me pelqen ta lexoj cdo medim.
Te them Te drejten do Te ndimoja NE perkthim por me duket SE eshte NE konflikt me mjeksine bashkohore dhe mund Te shkaktoj perqarje NE kete kohe qe me SE paku kemi nevoje per Te.
Keto perkthime qe ti PO i Ben gjithashtu i Ben nje favor Te madhe dukue i reklamuar webin atij sheruesi shpirtror.
avatar
MindBodySoul

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Beni TESTIME  Empty Re: Mos Beni TESTIME

Mesazh  Gjithesia Love 04.06.20 17:13

Përshëndetje Hnhel2,informacionet që mundohem t'i përkthej dhe t'i ndajë me lexuesit,janë të gjitha të sakta,dhe kur ato janë të tilla,unë i bëj dhe me qëllimin që të zhgjojë masen,dhe të bej që ata të reflektojnë mbi gjithaçka që dinë. Nëse një 'mjek'quan veten mjekë sepse ka zhgjedhur të bëhet mjekë për arsyje monetare,dhe mësonë librat përmëmëndësh,dhe ata që nuk kanë zhgjedhur të bëjnë pastrimin e vetëvetes,të dalin nga matrix,egoja,(me shumë respektë për të gjithë ata,sepse është zhgjedhja tyre individuale)atëhere nuk kemi të bëjmë me Mjekësi bashkëkohore,por me propaganda,manipulime,dhe qëllim negative që të lërë Racën njerëzore të prapambetur.Aurora,ështē një pastruese ENERGJISHË dhe iformacioni që ajo ka publikuarë është nga FORCAT POZITIVE ME FREKUENCËN E DASHURISË,dhe INTELIGJENCË,dhe na Cojnë këto informacione,jo për të treguarë që janë më inteligjentë,por për t'i rikujtuarë racës njerëzore se KUSH JEMI NË TË VËRTETË,dhe për të mos rënë pre e SHKENCTARËVE FALLCO që janë nën kontrollin e negative forces.Sigurishtë që do postojë gjitha INFORMACIONET e saja,sepse Janë të gjitha të sakta, të vërteta dhe na vijnë në ndihmë.Nuk jamë unë që po i bëj nder asaj,por ajo me njohuritë e saja ,që na ndihmonë,jo vetëm të pastrojmë vetveten nga energjite,entetit negative,por dhë të mirëinformohemi.Më thuaj,nëse do njihje dikë që ka njohuri të vërteta,dhe do vinte në ndihmë të shumë njerëzve nuk do ja rekumandoje gjithëve?Besoi që po,sepse kjo është më e mira për të gjithë.Asnjëherë nuk i postoi postime për reklamë,POR PËRFITIME QË I GJITHË KOLEKTIVI I SHQIPËRISË TË MIRË INFORMOHET,dhe nëse do kisha të ardhura më shumë,do kisha paguarë dikë që të përkthente këto informacione.Nuk dua që asnjë shqipëtarë që s'di anglisht të ngelet mbrapa por po mundohem me përkthime online t'ju vijë në ndihmë.

Nëse njeh mjek,mos debado me të,madje me asnjë individë mos debado,vetmia gjë që mund të bëjmë është të lëmë këto informacione këto,SHPIRTI E DI SHUMË MIRĒ QË JANË Info TË VERTETA,nuk ka rēndësi nëse mëndja njerëzore e disave nuk do kuptoi mesazhin për momentin,por në kohën e duhur do kupojnë.Ç'do njeri ka rrugëtimin e tij,kshu le të respektojmë njëri tjetrin.Mos u mërzit ç'do gjë kohën e duhur.Faleminderit.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Polisi likes this post

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos Beni TESTIME  Empty Re: Mos Beni TESTIME

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi