Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë

Shko poshtë

Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë Empty Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë

Mesazh  Gjithesia Love prej 17.05.20 12:10

Disa nga policë që s'kanë nr indetifikimi,që nuk janë të veshur me rroba policore/ushatrake,por marrin pjesë në arrestimet e njerëzve,JANË NEGATIVE FORCES të kamofluarë.Një shembull është në këtë video në 0:36 kur artur po sheh me sytë e VËRTETË i njohur nga ne si syri i tretë.
Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë Img_1313
Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë Img_1310


Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë Empty Re: Kujdes .Disa negative forces janë kamofluarë si Policë dhe Ushtarë

Mesazh  Gjithesia Love prej 17.05.20 12:13

Ju lutem informoni njerëzit.Ju faleminderit.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi