EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si dark forces po manipulon Shqipërin

Shko poshtë

Si dark forces po manipulon Shqipërin Empty Si dark forces po manipulon Shqipërin

Mesazh  Gjithesia Love 10.05.20 12:23

E nis këtë postim me paragrafin që ky shkrim është një perspektiv e imia personale.


Në fillim 'drejtuesit'e këtij vëndi dalin ne konferenca per shtyp,DUKE JU THËN HAPTURAZI QË nuk do mbylli portat me italinë deri sa të hyjnē individ me virus në Shqipëri.(Na duhet shkaku për planin,kshu duhet virusi)Kontrollojmë kolektivin energjitiki nëse dikush e kapi,okay ata ranë dakortë që duhet dikush,i prekur që të mbyllen,dmth ata na e dhanë Aprovimin energjitikisht.Plani 2,shko dhe nxirri 2 raste përnjeherë,dhe filo mbylljen.(Gruaja dhe rasti zero u publikuan që të dyja në një koh të shkurtër pozitiv,dhe s'kishin lidhje me njëri-tjetrin)Shpejt mbyll tashi portat,shikojm kolektivin,janë jo shumë të trëmbir,duhet t'i trëmbim kshu i ulim frekuencat,dhe i kemi më kollaj nën kontroll,fillo planin 3:Përhap panik,duke përdorur,drejtuesin e tyre,ai duhet ta bëj situatēn dramatike dhe të jet i prerë:Edi rama:Jemi në luftē dhe jemi vetēm,më shani mua,por rrini mbyllur."Okay shikojmë kolektivin,okay kolketivi po i ul frekuencat,i kemi nën kontrollë,po ata që janë zhjuarrë,dhe po informohen nga interneti që ekzistojmë ne?Mos kij merak kjo është akoma mē e lehtë,ATA DO FILLOJNË TË ZIHEN MES VETES,kjo i ul akoma dhe më shumë energjit kolektivit,na i bën edhe më të lehtë punën,ne thjeshtë rrim dhe shikojmë.Drejtuesi i shqiperise ,vazhdon me planin 4 krijon mundēsira ne ligje për ta lehtësuarë edhe më lehtë,kontrollin,dhe bën gati ROBOTËT,policin dhe ushtrinë që të vazhdojnë axhendën,hidh gurin,fsheh dorën dhe lëri ata të zihen mes tyre.Shikojme kolektivin eneregjitikisht,okay ata vazhdojne te pranojne ushtrine,vazhdojne te na falenderojne per masat qe kemi marre ,dmth ata jane gati per planin tjeter.Vaksinimi,dhe 5g i prezantuare ca muaj me pare kjo e fundit,per te provuare nese kolektivi do e pranonte,(pasi u pa qe ata e pranuan,sepse donin high shoejtesi)tashi shikojme vaksinimin,fillo perseri axhenden hidh gurin fsheh doren.Njerezit tashme jan ne panik,ata do pranojne cdo gje,ata jane pa lek,do bejne gjithcka qe ti kthehen jetes Robotike,shko pun,lind fmi,vdis"shtyje axhenden ne hapin e radhes,fillo emsione ne tv qe tregojne njerezit 'te semur',bej ata qe ta kuptojne qe jane shum te rrezikur,fillo lajmin qe,ekonomia po kolapsohet,shtypi ekonomikisht,thuaj qe po mbarojne burimet,ngrije borxhin,jep ne lajme non stop,per plazhe te kontrolliara.I kemi ne dore,tashi jep Vaksinimin,fillo propaganden ne tv duke nxjerre njerez qe bejne vaksinime dhe sherohen.Okay leri ata atje te protestojne,sa me shum te zihen mes veti aq me mir ,ne nxjerrim ROBOTET tane pilocin dhe ushtrin,pastaj me justifikimin se disa individ jane Armik i popullit.Dhe ketu fillo vaksinimin ata na kan aprvuare,Foracat e drites nuk nderhyjne dote,se ata e dine qe nese 50 e kolektivi aprovon axhenden tone ligjet e universit nuk i lejone të ndërhyjnë,dhe me këtë kemi arsyje për të pashtruarë njerëzit që janë zhjuar,dhe ata që sjanë zuarë nuk do zhgjohen më.Dhe keshtu miqte e mi ata na kan manipuluare energjitikisht,fillim krijone problemin,pastaj dalin me shpetimin,sepse pa aprovimin tone energjitikisht ata nuk mund te krijojne asgje.Lufta jonë sështë me kukullat por me forcat e erreta qe jane ne hije,dhe kjo lufte nuk fitohet me dhune,sepse njerezimi eshte i Degraduare,i programuare, qe mos perdorin energjit,fiqune ,inteligjencen e tyre te vertet.Ata na kane shkaterruare,adn tone.VETMIA MENYR QE TE FITOJME ESHTE NEPERMJETE DASHURISE,nepermejete thenies JO per gjerat qe sjane ne te miren e GJITHE popullit,nese njihni njerez qe jan jo te zhjuar, qe jan nen ndikimit e negative force,mos u zini,i tregoni fakte, bejeni atyre pyetie qe ti vej ne pyetje mendjet e tyre,sa me shum qetesi,harmoni te bashkepunojme, aq me shpejte negative forces nuk do ekzsitojne dot me,SEPSE ATA NUK JETONE DOT NE FREKUENCES E DASHURISE.Sa me shum t'i ekspozoni ata aq me shpejte zhduken ata,sepse ata shkaterrohen NGA E VERTETA.Por jo me dhune,jo me propaganda qe i jep atyre mundesi te vejne ne zbatime plane e tyre.Dashuria,me kombinim te Jo pa inate,do i shkaterroi ata.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si dark forces po manipulon Shqipërin Empty Re: Si dark forces po manipulon Shqipërin

Mesazh  MindBodySoul 13.05.20 21:05

Pershendetje
Nese ky eshte nje mashtrim cila eshte arsyeja qe po e bejne?
avatar
MindBodySoul

9


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si dark forces po manipulon Shqipërin Empty Re: Si dark forces po manipulon Shqipërin

Mesazh  Gjithesia Love 13.05.20 22:00

Përshëndetje Hngel,arsyja pse po bëhet është sepse ne për ta jemi bateri.Atyre ju duhet energji ku mund të mbijetojnë,sepse shpirti është energji dhe pa energji nuk mund të jetoi.Nëse njerëzimi zhgjohet dhe i zbulon ata ,atyre ju mbaron burimi.Në një filëm flitet për këtê eshte Jupiter Ascending aty do kuptosh për cfarë po behet gjithe kjo lufte.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si dark forces po manipulon Shqipërin Empty Pjesa 2

Mesazh  Gjithesia Love 13.05.20 23:07Siç e shikoni në 'lajmet (copy-paste)negative forces kanë në kontroll të gjitha mediat.
Lajmet fillojnë për rastet e'reja'(fallco sepse virusi është larguarë nga sipërfaqja e tokës nga  light forces,dhe të gjitha rastet e reja JANË FALLCO)
Më pas negative foces cojnë në terren gazetarë që janë nën kontrollin e tyre,duke i pyetur njerëzit dhe po t'i dëgjoni ata që sjanë zhjuarë akoma thonë'Unë po zbatoi ligjin" (dhe pse pa figurë se kish e thotë këtë gjë)dhe me pas jep indidvidë që e dinë që e gjitha është NJË MASHTRIMË dhe vazhdojnë jetën e tyre.Kjo miqtë e mi është vampirizëm dhe një lojë HEDH GURIN FSHI DORËN që po luajnë dark forces,ata duan që ne të vampirizojmë njëri tjetrin,kshu ne ulim frekuencat tona,dhe ata vazhdojnë të paprekur.Gazetaria vazhdon të vampirizojë njerëzit,ajo pakuptuarë po loz ROLIN KYÇ të kësaj loje.

Video 2Mga minuta 1:10 Edi Rama thotë këto fjalë:

'Lehtësimi në Tiranë për momentin duket e pamundur edhe këtë javë'
Sa prej gjyshërit tanë kanë thënë 'Pupu e zeza'...Sa shum njerëz që s'janë zhjuarë janë në ankth??Kjo pra është si ata përdorin energjit tona ,ata nxjerrin fjalët aty, dhe gjithë ata që sipërmënda e dhanë aprovimin e tyre vetëm me një frazë 'pupu e zeza'Ku janë këto rezikshmëri të supozuara që smund të ketë lejtêsira Tirana?kush shkencëtarë këtu në Shqipëri po bën këto aprovime pēr kolektivin e Shqipërisë pa transparencë?Ku janë provat që trgojnë këto fjalë?Ku është DOSIA VULIMINOSE që Antiterrori foli në 1 prillë dhe deklaronte se CORoNA NUK ISHTE NJË ARMË BIOLOGJIKE që u hodh mbi njerëzit dhe se ata kanë hapur një gjyqë për të arrestuarë disa individë që kishin shpërndarë këtë informacionë?Pse fshihen këto prova?Amerika,india kanë hedhur kinën në gjyq duke i bërë provat TRASPARENCE për gjithë njerëzit,që ATA të jenë të informuarë se kush ËSHTË E VËRTETA.Ç'farë fsheh Antiterrori?


Çështja për hapien e turizmit:
Edi Rama:  Nuk është ç'ështja a do hapet,çështja është SI? Përsëri një tentativë e negative forces për të vazhduarë me agjendën e tyre,në fillim e bëjnë çështjen dramatike,le ta analizojmë përsëri dhe të parashtrojmë pyetjet:Pse qënka e vështirë hapja e detit,kur PIPERANO ,MEDIAT me hashtakun e tyre #lajduartë se virusi zhduket në sec,tashi na qënka DRAMATIKE që uij është atje dhe do na i fshi VIRUSIN VETËM ME NJË LARJE (mos harroni merrni sapunë duru me vete)?Ku janë Peovat,ku janë SHKENCËTARËT SHQIPËTARË ,nga kush kepen këto MASA? Kjo është loja miqtë e mi,sa më dramatike,aq më frikë,sa më shumë frikë aq mëshumë reagime 'pupu e zeza'që japin aprovimin e situatës,dhe kështu ata përdorin energjitë tona për të vazhduarë axhendën(do ripërsêris këto fjalë)

Lajmet vazhdojnë:
Pavarsisë krizës ekonomike që pasoi termeti dhe pandemia Rama është besim plotë që rikëmbia do jetë e shpejtë
Edi Rama: Do kemi MASTËRPLANIN rikëmbies dhe jemi të mbindur që do e kalojmë me suksesë dhe shumë më shpejtë që parashikohet'
Besoi se këtu do qeshim gjithë sëbashku.Kur na qënka kjo krizë ekonomike???Tek Kastrati që merr naftën e SHQIPËRISË dhe shet për xhepin e vetë?Ku ato minjera janë të SHQIPËRISË janë privatizurê  për përfitime vetjake?Ku ne importojmë fruta,perime nga vënde të jashtëme ku ne i KEMI TĒ GJITHA MUNDËSITË TË KEMI TREGËTINË TONË,dhe që lekët tona mos pasurojnë VËNDE TË TJERA(nuk kamë asgje kondra improtit për produkte që SMUND TI KEMI,dmth që mema natyre nuk na i mundesonë këtë gjë)?Ku qënka kjo rënie ekonomike që ky 'drejtue' na e propagonë?Hmmmm E pra kjo është lojë e tyre,që të na heqin fuqinë,duke na imponuarë vunerabelitetin,sikur jemi të paaftë të kemi një jetes të mrekullueshëm gjithë sëbashku,përsëri negative forces na peogramuan dicka që ata donin për ne.

Le të shkojmë tek një tjetër edicion lajmesh:Genta që dha aprovimin e saj që Google ka bërë mirë që po zhvillonë teknologji që të përdoret mbi të 'infektuarët'që të kontrollojen,dhe mos dalin nga shpija që mos të infektuarët të dalin të qetë.(nuk e gjata dotë linkun shpresoi që dikush ta gjeje se ka nje muaj që ajo e shprehu këtë gjë)
Gazetarja në terren e gëzuarë që paska vetëm 4 të infektuarë,dmth ajo as që e vën dyshim se ku janë këto prova që këto individë na qëkërkan me covid.Një tjeter gazetare nën kontrollin e negative forces.(sigurishtë ajo se di)(vazhdonë)
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si dark forces po manipulon Shqipërin Empty Pjesa 3

Mesazh  Gjithesia Love 25.05.20 21:41
Edi Rama(Iluminati)i ftuare ne Pressing i televizionit T7

Leonard Kerqukin fillone emisionin me keto fjale:


Qytetaret e Tiranes jane zhjuare dje nga ushtina e rrenimit te teatrit kombetare.Veprim qe pastaj nxiti reagime dhe protesta te forta ne shqiperi dhe kosove.Ushtimat e te cilave po vazhdojne te degjohen ende.Ne fakte ky nuk ishte thjeshte rrenimi i nje objekti kuluture sipas organizatoreve te protestes ishte akt i rrenimit te demokracise ne shqiperi.Per mos shembjen e teatrit tashe e 2 vjete protestohet ne tirane perderisa kryeministri Rama dhe kryebashkiaku Veliaj ka refuzuare te degjojne thirrje te komunitetit te aktoreve dhe shoqerise civile.Sipas tyre protestat jane politike dhe ne sensin kunder zhvillimit te Tiranes.Por rrenimi i Teatrit kishte dhe nje dimension tjeter,ajo duket se rrenoi perfundimisht raportet mes kryeministrit Rama dhe kryeministrit te kosoves kurti.

(Sic e degjoni edhe vet dhe besoi tashme te gjithe e kani kuptuare nje tjeter marifet qe negative forces perdorin eshte kjo:pasi krijojne 2,3 parti ne menyre qe ata me pas njerezit te zihen mes tyre duke krijuare nje nje kaos ne energjitik ne shqiperi,ata kur shohin qe nje grup njerzish behen bashke per nje kauz,si psh kjo e teatrit,dhe shikojne qe kolektivi i shqiperis po i mbeshtet ata energjitikisht, bejen te pamunduren qe te cojne nje part,ne kete raste ishte luli dhe monika.Tashi kolektivi zbraspet,sepse njerzit e dine qe gjithe keta jane 'hajdutet'e shqiperise dhe normale kauza shkaterohet dhe me pas zoterit ne kete raste Edi dhe Erioni dalin neper televizone duke then qe kjo eshte nje ceshtje e politizuare.Sic kam shkruare edhe me pare ata hedhin gurin fshehin doren.)(Tashi te shkojme ne nje tjeter pike,dhe eshte ceshtja qe perseri erioni dhe edi kane then qe artistet po pengonin ZHVILLIMIN E TIRANES...seriozishte,ketu na ngeli zhvillimi i shqiperis,tek kjo godine?Ketu ngeli imazhi i shqiperise?..Besoi se gjithe e dime qe jo.Por negative forces ju duhen te krijojne situata,sa kolektivi te japi aprovimin dhe me pas ata vazhdojne me axhende,dhe besoi se kemi kuptuare kete gje duke pare njerez qe po zihen tashme me njeri-tjterin nese duhej apo sduhej.KY ISHTE NJE TJETER QELLIM I NEGATIVE FORCES,SA ME SHUME TE ZIHEMI NE,DHE PERCAHEMI AQ ME SHUME MUNDESI KANE ATA TE VAHZDOJNE ME AXHENDEN E TYRE.Sic e kam shpjeguare edhe me larte ne, sa me shume te kemi ngrindje mes vetes, aq me shum ulen frekunecat e shqiperise,dhe sa me shum ulen,aq me te manipulushem jemi nga negative forces.Negative forces nuk vibrojne ne frekuenca te larta,prandaj krijojne keto situata qe te krijoje sa me shume reagime,percarje,qe ndikojne drejte perdrejte ne energjite tona si individuale dhe kolektive.)

Berat Buzhal min 6:04:Eshte thjeshte e politizume,kane dal artist 2 grupe se une e mbaj mend kryeministrin edi rama nxirrte artiste e vet,pra dilnin artiste e vet qe thoshin se duhet bere nje te ri mire...

Leonard Kerqukin min:9:35 Ka koh fakte qe keni insistuare per ndertimin e 1 teatri te ri por ajo qe ishte fakte befasueshme,pra koha qe kur e zhgjodhet pra prishjen e teatrit ne kohen e pandemise,te djelen,pa zbardhe dita pra u duk nje operacion tinzare i pakuptimt.Pse bere kete z.rama?Pse patet nevoi per kete drame te tille me teatrin/Pra pandemi,te djelen,heret ne mengjes,pse ndodhi kjo?

Edi Rama min 10:12: Tani besomeni qe nese do kishte ndodhur ne mes te dites
dhe do kishte patur natyrisht me shume njerez,se sa sec ishin ne momentin kur forcat e policise vendosen te nderhyjne do thuhej po pse ne mes te ditesduhej evituare kjo perplasje sepse faktikisht ajo c'ka duhet nenvizuare eshte qe kodina e vjeter e teatrit kombetare ishte e zaptuare pra prej 2 vitesh e pak,gati 2 vjete e gjysem.Ju duhet ta dini qe kodina e teatrit kombetare nuk ishte me nje hapsire e kontrolluare nga shteti.Ishte marre peng nga nje grup njerezish me pretendimin se ata perfaqesonin te drejten sublime,te gjithe komunitetit teatrore,te gjithe popullit,te lidhur me vlerat e trashegimis dhe ne ate godine faktikisht shteti e kishte te pamundur te kishte administrimin normal,dhe pse kaq gjate,pikrisht sepse asnje here nuk eshte dashur nga ana jone qe te kriojme nje konflit ne kushtet kur ende procesi ishte nje faze me embrionale se sac eshte sot.Dhe natyrisht qe momenti nderhyrjes se policise dhe fakti qe clirimi i godines nga ato njerez qe ishin aty ndodhi pa asnje lendim real,lihet me doshmerin per te garantuare qe mos kishte asnje probleme,lere pastaj donje incidente,apo donje demtim serioze fizik te atyre njerezve.(s'ju pergjigje pyetjes pse ne kohen e pandemise?)(Sic e shikoni negative forces quajne planetin prone te tyre personal dhe jo te kolektivit qe banon aty,edi nenvizone qe teatri ishte zaptuare dhe shteti nuk mund te vepront,nga kush ishte zaptuare teatri?? Sigurisht nga ata qe kane jetuar,kane punuare,jane rrituar,pra ARTISTET,dhe populli qe shikon shfaqe,qe jane PRONARET E VERTET TE TATRIT.Nuk e dinim qe shteti paska prone private disa zona te shqiperise,apo gjithe shqiperia eshte prone private e SHTETI?Kam degjuare gjithashtu te thote edhe tek shtepit e reja qe po ndertohen qe QENKAN TOKA TE SHTETIT'apo duhej thene qe jane toka pa pronare dhe do te ndertojme aty shtepi per qytetaret qe humben shtepin.Sic kam shkruare edhe tek ky postim,NUK ESHTE SHTETI QE PO JU NDERTONE SHTEPIT POR POPULLI SHQIPATERE,FEMIJET TUAJ QE PA LINDUR MIRE JANE TE MBYTUR NE BORXHET QE SJANE AS TE TYRE POR SEPSE KESHTU VENDOSEN DISA.) https://explorerunivers.albanianforum.net/t8898-nje-thirrje-njerezve-qe-po-marrin-shtepit

Opinone- dt.14.5.2020

Ne minuten 1:13 Blendi i thote qe teatri qendrone aty prej 20 vjetesh( kaq kohe i duhej negative forces qe te percanin artistet mes vetes.Po te shikojme artistet nder vite kur Edi Rama ka kerkuare prishjen e tij te gjithe ishin kundra,por vitet e fundit ata u percan.Ky marifet eshte tipike e negative forcec,qe perdorin metoda kamoflazhi te ndryshme dhe ne fund ata thone qe jane vet katoret qe donin kete gje,degjoheni me vemndje ne minuten 15:21 kur ai fillon dhe permend emrat e atyre qe kan pranuare prishien e teatrit.Kshu ata jo vetem qe manipulojne por dhe ju AKUZOJNE PER VEPRA QE JANE TE TYRE SIKUR I KENI BERE JU.)
Nje thirrje tjeter eshte per njerzit MOS VENDOSNI MASHKA APO DOREZA APO TE LANI DUARTE ME DESFIKTANTE, do e shikoni me poshte nga nje mesazh e forcave te drites qe shpjegojne arsyjet pse mos te vendosni ato,dua t'ju them biznesve te behen bashke DEH TE HAPIN BIZNESET TE GJITHE ne kete menyre shkaterroni negative forces DHE ATA SMUND T'JU kapin 1 nga nje SEPSE KUR BEHEMI BASHKE NE FITOJME
TE NDARE NE HUMBIM.Perkthim PERSE NUK DUHET TE MBAJME MASKE


Përditësimi i Virusit 2,Inner Earth(Toka brëndëshme)Galatika.
May 24, 2020
Adama Galactics brënda Tokës së Brendshme.

Ju përshëndesim
Unë jam Udhëheqësi Galaktik Adama që banon brënda Tokës së Brëndshme.
Ne vijmë tek ju për të folur për axhendën negative të kohës sonë në Tokë.Arsyeja pse?Së pari ne duhet ta sjellim këtë në vetëdijen tuaj sepse nëse nuk jeni të vetëdijshëm për këtë, si do e trasformoni këtë axhendë nga negative në pozitive?
Për të ditur se kush jemi ne,banorët e Tokës së brëndëshme, shikoni videon më poshtë për t'i vendosur copat së bashku,ky transmetim është marr nga kanali ynë live 5/22/2020Për transmetimin e sotëm do të përqendrohemi në detajet e të dyjave, negative dhe pozitive të valës së 2-të negative a.i. Matrix programime.
Shembull: ka një numër të madh njerëzish që po zgjohen duke parë që toka është në nën kontrollimin.Një nga arsyet është se brënda vetes në brendësinë e shpirtit të pa-zgjuar shumë njerëz po ndiejnë se diçka nuk është në rregull.Ata po pyesin gjithcka përreth tyre për shkak se një sasie e gjerë zgjedhjeve të vullnetit të lirë, po hiqen prej tyre.Ata po detyrohen të jenë brënda shtëpive të tyre, mbase jo duke punuar ... fëmijët që mbajnë frekuenca të lartë,punojnë organikisht me energji mbi ta,duke qënë gjithë ditën bashkë.

Kur dikush përjeton se zgjedhjet dhe të drejtat e tyre të lira hiqen prej tyre, ata automatikisht e zhvendosin vetëdijen e tyre në një gjendje gatishmërie dhe mprehtësie, një mënyrë natyrale e mbijetesës njerëzore.Kur kjo ndodh trupi dhe psikika e njeriut forcohet dhe kjo shkakëtonë rrjedhën e aktivizimit të aftësive të tyre natyrore të 6 shqisave dhe dhuratave të tyre.Krijonë "Zgjimin e Madhë".

Duke u dhënë atyre këtë mundësi të mbyllur brenda shtëpive të tyre, ata gjithashtu fillojnë të hyjnë në një frekuencë dorëzimi për shkak të mos pasur një ditë të planifikuar dhe të nxituar për të ndjekur rreptësisht.Ata fillojnë të kuptojnë se sa e lehtë është për ne të krijojmë ditën tonë si qenie krijuese.Këto janë vetëm disa nga arsyet pse zgjimi i gjerë po ndodh në vitin 2020 "Zgjimi më i madh në Tokë".
Me gjithë kontrollin dhe negativitetin, ne, Këshilli i Qenieve Galaktike Benevolente që jemi JU, kemi shfrytëzuar këtë mundësi për t'ju alkimizuar në procesin e ngjitjes në lidhje me zemrën e një-së dhe aktivizimet e shpirtrave.

Ky proces organik që po ndodh tani është sikur, kur ecni keni këtë dhimbje të mprehtë dhe të vazhdueshme që vjen nga fundi i këmbës suaj dhe nuk mund ta kuptoni pse deri sa të ndaleni, dhe filloni skanimin e trupit tuaj.Atëherë vendosni të ngrini këmbën aty ku shfaqet dhimbja dhe e kuptoni që gjithçka ishte, se kishit një gjemb të ngulitur në lëkurën tuaj.Ky gjëmbë nuk është organikisht pjesë e jush, prandaj reagimi natyral i trupit tuaj është se do të përpiqet të nxjerrë atë,gjë që nuk është pjesë.Trupi do të vazhdojë të regjistrojë dhimbjen derisa ju të ndaloni dhe të dëgjoni dhimbjen, ta gjeni dhimbjen dhe pastaj ta hiqni atë.Kjo është arsyeja pse ne mësojmë dhe mbajmë mend se për të gjitha dhimbjet dhe bllokimet, duhet të gjejmë rrënjën, në mënyrë që të mund ta c'bllokojmë, si një tapë në një rubinet uji të bllokuar.
Përmes vidjos ne flasim në thellësi se çfarë po krijohet në çakrën e fytit ( throat chakra) duke vendosur një maskë mbi gojën tënde. Sidoqoftë, do ta shpjegojmë edhe këtu.

Një nga 13 çelësat e Ligjeve Universale të asaj që mban ekuilibrin natyror brenda krijimit është "Ligji i vibrimit / fyti Chakra" që ndodhet në tokat përreth Jeruzalemit.E njëjta arsye pse ata kanë Feminën Hyjnore në këto zona që mbulojnë / maskojnë veten e tyre.
Për një kolektiv njerëzish, që pa pyetur,ose dyshuarë pse duhen të maskohemi dhe maskohen direkt me duart e tyre, kjo krijon me forcë kontrata negative me Archons dhe alienët e tjerë negativë.Me këtë ne flasim vetëm për ata që nuk janë në dijeni ose nuk zgjohen në kufijtë negativë të krijuar nga

mashtrimi i vetëvetes.Kjo është pjesë e të gjitha mashtrimeve të magjisë së zezë.Kjo energji negative më pas merret dhe përdoret si karburant i tyre për kontrollin e tyre të zi magjik për të forcuar më tej axhendën e tyre të errët.Ajo grumbullohet përmes piramidave të energjisë që gjenden në tokat e Jeruzalemit, duke shkaktuar çekuilibër të mëtejshëm në chakra në fyt (për më shumë informacion mbi piramidat e energjisë, shihni vidjon).Parandalon colektivim të tregojë të vërtetën e tij dhe të vazhdojë në përputhje me diktaturën e tyre.

Tani ne do të shkojmë më në detaje në programimin tjetër negativ që po ndodh, pse dhe cilat janë synimet e tyre.Pse distancimi shoqëror?Në vitin 2020 = 4.Për shkak të fuqisë së alkimisë së numrit 4, kjo vepron si pikë fokusi këtë vit për Qeniet dashamirëse në tërheqjen e energjive universale nga 4 drejtimet e shenjta të krijimit.Ç'dokush mund të përfitojë nga kjo kur ata janë të gatshëm dhe të vetëdijshëm për këtë.Kur njerëzit ecin në publik fusha e tyre aurike mund të zgjerohet mesatarisht rreth 6 m. ose më shumë, prandaj mbajtja e njerëzve larg njëri-tjetrit krijon një shkëputje të dritës së dashurisë nga njëri-tjetri duke mos lejuar ndezjen e dritës që ndizet si çdo fushë aurike që është vendosur në mënyrë organike.Kjo gjithashtu shton një emocion të një ndjenje të zmbrapsjes përmes frikës ndaj dikujt, e cila automatikisht do të krijojë një mur / bllokim në lidhje me Dritën e Dashurisë nga Burimi i një tjetri.

Pse mure plastike rreth zonave ku njerëzit shkëmbejnë komunikime?Për shembull, të dhënat tuaja.Plastika është një material që ndërpret ose ridrejton lidhjen energjetike.Sikur të vendosni së bashku dy magnet, megjithatë, ata zmbrapsin njëri-tjetrin në drejtime të ndryshme, në vend të magnetit,ndodh edhe me energjin,e njëjta procedurë,kur vendosen këto plastike.Përsëri pengojnë aktivizimet e dritës së dashurisë, integrime që janë të destinuara të ndodhin në mënyrë organike.Plani i tyre është të vendosin mure plastike në të gjitha vendet që munden.Për shembull, në aeroplan, ku behen regjistrime, kudo ku radhiten grupet ...Kështu që kjo pasqyron vazhdimisht energjitë e njërit dhe tjetrit, të kundërta me ato të të tjerëve.

Pse Covid-19?Kjo do të synojë në mënyrë artificiale fijet specifike brenda strukturës së ADN-së njerëzore që janë në kulmin e tyre të formimit të dritës kristalore më të ndritshme dhe janë gati të aktivizohen plotësisht.Ky A.i a do të ngjitet në këto fijet e ADN-së dhe do të bëhet pengesë bllokuese direkt për dritën nga këto fillesa të ADN-së duke e ushqyer atë tek Archon(negative forces)

Pse dezinfektoni vazhdimisht duart tuaja?Shumica e sanitizuesve të duarve përmbajnë alkool, i cili është krijuar për të pirë shërimin natyrale nga duart tuaja dhe çakrën e zemrës së dashurisë që përmban në pëllëmbët e duarve.Ne me dashuri ju sfidojmë të shikoni të gjithë kontrollin përreth jush për të parë litarët e vërtetë dhe keqdashjen pas secilit dhe më pas duke e shndërruar atë në dritë dashurie.Njohja juaj për këto gjëra bën vetëm atë.Ne me mirësjellje ju falënderojmë, ju duam, ju nderojmë dhe ju respektojmë.Unë jam Adama / AdaRa.


Burimi https://www.risingphoenixaurora.com/blogs/galactic-news/inner-earth-galactics-2nd-wave-virus-update
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations97


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si dark forces po manipulon Shqipërin Empty Re: Si dark forces po manipulon Shqipërin

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi