Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate.

Shko poshtë

Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate. Empty Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate.

Mesazh  Gjithesia Love prej 01.05.20 11:13

Nje nga menyrat me efikase qe mund te bejme,eshte qe te gjithe klientet qe kan Numera tek kompania Telekom dhe Vodafone ,ju lutem kaloni ne Albtelekom(Nuk ka te beje fare per promovim,mund te zhgjidhni mos kini asnje numer,por deri me tani Albtelekom nuk ka promovuare teknologjin 5g.)Duke u larguare ju nuk e sponcorizoni kompanite ME LEKET E JUAJA.Vodafone gjithashtu ka marre dhe platformen Abcom ,kush e ndjene gjithashtu ta mbylli kontranten dhe kaloi ne nje kompani tjeter.Ju lutem lajmeroni gjithe gjysherit e juaj,dhe familaret qe te ndermarrin kete hap.Ju faleminderit! Kjo levizje do ndalet vetem kur kompania Vodafone dhe Telekom do dali ne nje konference per shtyp dhe do te lajmeroi qe nuk do bej asnje promovim te 5G,cetem nese ata promovojne 5G e Tesles.
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate. Empty Re: Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate.

Mesazh  hngel2 prej 13.05.20 21:09

Pershen
Nese mendon se 5g eshte e demshme athere pse si jep disa prova aq sa ke mundesi dhe ti publikosh sa me shume aq sa ke mundesi sepse ne kete menyre bindet popullata.
avatar
hngel2

12


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate. Empty Re: Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate.

Mesazh  Gjithesia Love prej 13.05.20 21:52

Përshëndetje Hngel disa prova dhe info kam shkruarë tek ky postim,por do shikoi te gjej disa vodeo që tregojnë më shumë fakte.


https://explorerunivers.albanianforum.net/t8856-5g-nje-kancer
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate. Empty Re: Nje menyre efikase per te sabotuare 5g dhe kompanite qe e promovojne ate.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi