Fokusim i mëndjes ç'do ditë në orët 11:00-23:00

Shko poshtë

Fokusim i mëndjes ç'do ditë në orët 11:00-23:00 Empty Fokusim i mëndjes ç'do ditë në orët 11:00-23:00

Mesazh  Gjithesia Love prej 17.03.20 12:46

Ç'do ditë në orën 11:00 dhe 23:00 fokusoni mëndien tuaj të paktën minimalishtē 1 minutë në një planetë më pozitivë,në një planetë pa teknologji kanceroze,në një planetë pa urretje,në një planetë pa varfëri,në një plantetë pa sëmundje. Ç'do gjë që ju doni të përmisoni në kë të planetë,folusoheni mëndjen aty,në gjërat më poztive.


Edituar për herë të fundit nga Gjithesija në 21.04.20 11:04, edituar 1 herë gjithsej
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fokusim i mëndjes ç'do ditë në orët 11:00-23:00 Empty Re: Fokusim i mëndjes ç'do ditë në orët 11:00-23:00

Mesazh  Gjithesia Love prej 21.04.20 11:03
Një shpjegimë mbi fuqinë e të menduarit të gjithë në një gjë
Gjithesia Love
Gjithesia Love

There is no limitation to limit
There is no limit to limitations75


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi