Kam gjetur disa magjistare jashte trojeve tona?

Shko poshtë

Kam gjetur disa magjistare jashte trojeve tona? Empty Kam gjetur disa magjistare jashte trojeve tona?

Mesazh  hngel2 prej 16.03.20 20:25

Kam gjetur disa magjistare jashte trojeve tona, ishin shume te shkathte disa prej tyre kishin edhe chanel n'youtub.. gje qe deshmonin aftesite dhe pervojat e tyre, ofronin shume sherbime me cmime te caktuara kam nevoje per disa sherbime por jam n'dilem ti kontaktoj apojo, nuk eshte se nuk di gjuhen angleze, por jam n'dyshim se mos po m'refuzojne sikurse disa ktu n'trevat tona.
Flmd paraprakisht.
avatar
hngel2

22


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam gjetur disa magjistare jashte trojeve tona? Empty Re: Kam gjetur disa magjistare jashte trojeve tona?

Mesazh  hngel2 prej 17.03.20 16:57

Ndonje pergjigje spaku me rekomandoni ndonje magjistare, okulist n'trojet tona nga ata qe praktikojne magjine e zeze, qe mendoni se mund te ndihmojne n'disa sherbime?
avatar
hngel2

22


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi