Parapsikolog ne trojet Shqiptare

Shko poshtë

Parapsikolog ne trojet Shqiptare Empty Parapsikolog ne trojet Shqiptare

Mesazh  Dilan prej 13.08.19 1:32

Pershendetje,
Duke uruar antaret e forumit dhe lexuesit qe te jen duke kaluar nje vere te kendshme, jam i interesuar per te mesuar me shum rreth parapsikologjis ne trojet Shqiptare sa eshte e perhapur sa praktikohen fenomene te parapsikologjis si hipnoza ,radiestezia etj etj. Gjithashtu do isha shum i interesuar per te folur men je parapsikolog per ceshtje te ndryshme nese keni nje informacion rreth ksaj ceshtjeje ose se me ke mund te kontaktoj do tju isha mirnjohes per ndihmen tuaj !
Dilan
Dilan

19


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Parapsikolog ne trojet Shqiptare Empty Re: Parapsikolog ne trojet Shqiptare

Mesazh  Darko* prej 24.01.20 21:53

Parapsikolog ne Prishtinë dhe Prizren eshte Hidajet Bytyqi Mund te kontaktosh me te.
Darko*
Darko*

Ska rendesi si ke lindur por qfar do te behesh!!!

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi