EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Numri 666

Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  Equinox prej 10.11.11 13:07

Numri - Numri 666 Apple_computer_666-66_detail

Shitja e pare e APPLE me çmimin 666

Numri - Numri 666 666_kerry_1

John kerry gjate kompanise se votimeve 2004

Numri - Numri 666 Cern

50 vjetori i CERN-it

Numri - Numri 666 Pape_jean_paul_II_double_666_digital
Papa Gjon Pali i II

Numri - Numri 666 Lyonm6a
TV M6 ne France
Equinox
Equinox

207


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  Equinox prej 10.11.11 13:20

Shumë reklama përdorin numrin 666, kështu që nganjëherë të fshehur siç tregojnë këto:

Numri - Numri 666 Royal666

Numri - Numri 666 Igor_666_s

Numri - Numri 666 Fruit666

Numri - Numri 666 Permis_666_s

Numri - Numri 666 Atac666a

Numri - Numri 666 Prisu666

Numri - Numri 666 Bhv666a
Equinox
Equinox

207


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Numri 666

Mesazh  Hagel prej 18.05.14 22:49

Numri - Numri 666 666_ra10

rabbini Yona Metzger

Numri - Numri 666 Benjam10

Benjamin Creme duke shpallur Maitreya-n

Numri - Numri 666 Jean_p10
Numri - Numri 666 Pape_j10
Numri - Numri 666 Pape_j11
Papa Gjon Pali i II-te

Numri - Numri 666 Rajnee10
Numri - Numri 666 Rajnee11

Rajneesh Osho

Numri - Numri 666 Religi10
Numri - Numri 666 Salut_10
kishëtar

Numri - Numri 666 Salut_11
Numri - Numri 666 Signal10
statuja e Budes
Hagel
Hagel

61


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  55 prej 19.05.14 11:11

Keta jane te gjithe magjistare te zinj -edhe Aleister Crowley e ka bere kete shenje me gishte ne foton e tij te famshme.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


76


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  55 prej 20.05.14 10:36

Dhe dicka tjeter-Varet nga cili kendveshtrim i shikon dhe me cfare qellimi i perdor keto shenjat e gishtave. Eshte gabim i madhe te futesh Buden tek 666. Ne meditim behet rrethi i gishtave per te simbolizuar universin dhe se ti je i mbrojtur brenda ketij rrathi, e gjithe kjo behet me veprim ne subkoshienc dhe asgje tjeter.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


76


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  syri i art prej 20.05.14 12:51

kush din nuk flet ,po ka shum qe nuk dijn e flasin,mos beni paragjykime per gjera qe nuk i njfni,se kshtu e denoni veten me mos dije...dija esht e pafund...
syri i art
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

100


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  55 prej 22.05.14 12:24

syri i art shkruajti:

kush din nuk flet ,po ka shum qe nuk dijn e flasin,mos beni paragjykime per gjera qe nuk i njfni,se kshtu e denoni veten me mos dije...dija esht e pafund...


Rrini ne shtepi pastaj dhe shikoni televizor! Une per veten time e di shume mire se per cfare flas. Dhe flas me nje gjuhe shume te thjeshte qe te me marin vesh te gjithe. Ata qe thone mos beni paragjykime, paragjykojne me shume se te tjeret-spo marim vesh se nga ti shikojme gjerat. Rrethi ne dore gjate meditimit behet per mbrojtje ne subkoshienc-sepse subkoshienca i kupton gjerat me ante te simboleve. Nuk ka ndonje gje te veshtire per tu kuptuar ketu. Por varet nga qellimi qe e perdor..p.sh Aleister Crowley-it i therriste e ema qe kur ishte i vogel bisha 666-dhe normaqe qe u be i fiksuar pas 666 dhe gjithmon kete numer per kete arsye e perdorte, kurse en meditim ndodh komplet e kunderta. Une spo them qe dilni rruges dhe shkruani neper mure me te kuqe 666.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


76


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  syri i art prej 22.05.14 13:42

Little Professor shkruajti:Keta jane te gjithe magjistare te zinj -edhe Aleister Crowley e ka bere kete shenje me gishte ne foton e tij te famshme.
me fal qe kam then paragjykim,se ti ne te vertet po gjykon...qfar e dallon nje magjistar,te zi siq thua ti nga nje magjistar i bardh...
syri i art
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

100


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numri - Numri 666 Empty Re: Numri 666

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi