Mbrojtja e Aures

Shko poshtë

magus - Mbrojtja e Aures Empty Mbrojtja e Aures

Mesazh  Magus prej 12.04.14 1:15

Per te mbrojtur auren dhe per te shmangur thithjen e energjive negative:

Gjate qendrimit ne nje turme
Ne nje  supermarket, nje spital ...
Para se ti beni dikujt masazh
Perpara se te beni nje seance Reiki

Shprehni brenda jush kete fraze:

Une jam Drita
Drita eshte ne mua
Drita del nga une
Drita me rrethon
Drita me mbron
Une jam Drita.

Ne te njejten kohe vizualitzoni nje drite te bardhe qe ju rethon dhe ju mbron nga stresi dhe presioni i ambientit.
Magus
Magus

Kërkoni të vërtetën në praktikë dhe jo me spekulime.
Çfarëdo qoftë niveli i teorive që ju mund të zhvilloni, ato do të mbeten gjithmonë masturbim intelektual.101


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magus - Mbrojtja e Aures Empty Re: Mbrojtja e Aures

Mesazh  Magus prej 12.04.14 1:28

Kjo teknike perdoret kur ju ndjeni veten te dobesuar energjetikisht.

Kjo humbje e energjise mund te jete shkaku i stresit, semundjes, frikes, ose prania e nje personi i cili aspiron (pa qellim) energjite e njerezeve qe i  rrethon.
Mjafto vetem te beni 2 qarqe te nderthurura mes gisht te madh dhe gishtit tregues.

Rrethimi mentalisht i vetes me nje drite te paster te bardhe mbrojtese gjithashtu ndihmon per te rivendosur vitalitetin.

magus - Mbrojtja e Aures Aura10
Magus
Magus

Kërkoni të vërtetën në praktikë dhe jo me spekulime.
Çfarëdo qoftë niveli i teorive që ju mund të zhvilloni, ato do të mbeten gjithmonë masturbim intelektual.101


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magus - Mbrojtja e Aures Empty Re: Mbrojtja e Aures

Mesazh  extraterestrial prej 27.07.14 15:53

kjo qe po thua esht e pamundur
extraterestrial
extraterestrial

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magus - Mbrojtja e Aures Empty Re: Mbrojtja e Aures

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi