Loja GTA 5

Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Loja GTA 5

Mesazh  Arsenic prej 01.10.13 23:57

Loja GTA 5

Loja GTA 5 Gta-5-oeil

Loja GTA 5 Gta-5-oeil-ds-maison-d-un-des-persos

Loja GTA 5 Gta-5-trailer-pyramide-et-oeil

Loja GTA 5 Gta-5-trailer-danger-high-voltage-1
Arsenic
Arsenic

70


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  Tanki prej 02.10.13 2:19

Mendoj se nuk duhet te jemi edhe kaq paranojak , edhe pse e posedoj dhe eshte nje nder Lojrat me te Para'Pelqyera te mijat ne Play Station 3 .
Tanki
Tanki

Njeriu në krahasim me mendimet e tij, është sikur se një gotë prej qelqi i zhytur në fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  Anon prej 02.10.13 2:57

Kjo piramida ka dalur sheshazi ne popullatë dhe ndonse "illuminati" eshte bere pjese e bisedave te perditshme atehere sja vlen as te bejm panik. Keto simbole nuk sherbejne per gje,thjesht eshte nje tallje e hapur :/
Anon
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

269


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  Muneer prej 02.10.13 15:50

Marketing. Keshtu shitet me shume loja.
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  Gabriel prej 02.10.13 16:56

Mesazhe subliminare
Gabriel
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

104


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  rebelisistemit prej 16.10.13 1:25

Kjo loje jo vetem qe ju ben te dhunshem por ju shkerdhen edhe trurin me mesazhe subliminale
rebelisistemit
rebelisistemit

Nësë do të bësh armiq, nuk është e nevojshme që të shpallësh vetëm luftë, mjafton ta thuash të Vërtetën. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  I’m X person prej 30.08.19 14:52

Anon shkruajti:Kjo piramida ka dalur sheshazi ne popullatë dhe ndonse "illuminati" eshte bere pjese e bisedave te perditshme atehere sja vlen as te bejm panik. Keto simbole nuk sherbejne per gje,thjesht eshte nje tallje e hapur :/
Nëse iluminati është bërë tashmë një gjë normale duhet më shumë panik sesa kur doli në fillim.
I’m X person
I’m X person

Nëse mërzitesh mos kërko ngushëllim prej njerëzve!
Sepse shpresa në njerëz është e kotë.

36


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  Cimi Elezi prej 18.11.19 21:36

Nuk janë lojrat që të bëjn të dhunshëm por psikoza e sejcilit prej nesh...
Cimi Elezi
Cimi Elezi

144


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Loja GTA 5 Empty Re: Loja GTA 5

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi