Videot qe na bejne mire!

Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Neo prej 06.06.13 19:54

Videot qe na bejne mire dhe me mesazhe te mira

Po hap kete temë ne te cilen ju mund te paraqisni videot që ju kane bere mire.
Shprese, gezim, bukuri, dhe te tjera mesazhe qe bejne qe te ju të vibrojne gjera te kendshme.

Neo
Neo

"Njëshmëria - mund të njihet vetëm duke u bashkuar me të."


1402


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Zattoo prej 07.06.13 20:52

Zattoo
Zattoo

600


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Lapsi prej 21.06.13 20:14

Lapsi
Lapsi

67


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Flavius prej 19.09.13 0:16

Flavius
Flavius

79


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Berti69 prej 19.09.13 19:33

Çfare ofron, merr

Berti69
Berti69

"Si është lartë, ashtu është edhe poshtë, e si është poshtë, ashtu është edhe lart"


411


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Siroco prej 29.12.13 22:14

Siroco
Siroco

Unë e dëgjoj këngën e zogut jo për zërin e tij, por per heshtjen që vjen pas.


200


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  gjilanasi prej 06.07.14 1:23

gjilanasi
gjilanasi

362


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Endrra Juaj - Me titra shqip

Mesazh  Bleros prej 06.07.14 22:04

Bleros
Bleros

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Kurre mos Dorzoheni

Mesazh  Bleros prej 06.07.14 22:09

Bleros
Bleros

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

endrra - Videot qe na bejne mire! Empty Re: Videot qe na bejne mire!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi