Ritual - realizimi një dëshire

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  number3 prej 28.01.13 17:04

i ke tek bibla satanike se i di un keto gjera se i kam pare.......edhe gjithashtu mbi ju o fitim jakupi

number3

52


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  Marlend prej 29.01.13 3:10

Ore njerez keni ik per lesh? Po lerini budallalliqet,pse ky magjistari i temes qe dika magji te forta per te realizuar deshira,atehere ç'do ketu qe shkruan e nuk i ploteson vetes deshirat te kete para me thase e ta kaloje jeten turist neper vende tropikale??
O magjistar kam nje deshire te fitoj nje llotari qe e luaj cdo jave. Me gjen dot nje magji ta fitoj(42 milione euro eshte nje llotari) dhe i ndajme bashke leket???hahahahaha

Marlend

26


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  number3 prej 31.01.13 9:56

marlend shkruajti:Ore njerez keni ik per lesh? Po lerini budallalliqet,pse ky magjistari i temes qe dika magji te forta per te realizuar deshira,atehere ç'do ketu qe shkruan e nuk i ploteson vetes deshirat te kete para me thase e ta kaloje jeten turist neper vende tropikale??
O magjistar kam nje deshire te fitoj nje llotari qe e luaj cdo jave. Me gjen dot nje magji ta fitoj(42 milione euro eshte nje llotari) dhe i ndajme bashke leket???hahahahaha
me shum se me ik perlesh kane ik marlend XP XP

number3

52


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Nuk ka pas sukses

Mesazh  vali2013 prej 01.02.13 22:22

Une e kam provuar kete magji te bardhe mirepo nuk ka funksionuar aspak,kam bere te gjitha udhezimet ashtu siq jane thene edhe deshira ka qene e thjeshte edhe nuk eshte bere ...kam pritur 5 jave ..edhe asgje !!!

vali2013

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  number3 prej 01.02.13 22:39

vali2013 shkruajti:Une e kam provuar kete magji te bardhe mirepo nuk ka funksionuar aspak,kam bere te gjitha udhezimet ashtu siq jane thene edhe deshira ka qene e thjeshte edhe nuk eshte bere ...kam pritur 5 jave ..edhe asgje !!!

valo hic dore nga keto gjer dhe lutju ZOTIT me gjith shpirt dhe beso ATE sepse me magji e keso gjera nuk ja vlen...te pershendes

number3

52


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  vali2013 prej 01.02.13 22:53

po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

vali2013

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  number3 prej 01.02.13 23:09

vali2013 shkruajti:po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

magjia sja vlen mu marr se ka pasoja leri ca thojn keto se i di mire keto gjera madje i ka bibla e djallit disa fjal qe ka lidhje me keto rituale....me mire te jesh i varfer ne sy te ZOTIT e te shpetosh shpirtin sesa ti shesesh djallit shpirtin te kenaqesh per ca koh e pastaj te vuash ne ferr..

number3

52


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  Tanki prej 02.02.13 3:10

number3 shkruajti:
vali2013 shkruajti:po po veq masi ishte shum interesante p apasoja thash ta provoj...a thua qfare do na thote shpikesi i kesaj magjie !!!!

magjia sja vlen mu marr se ka pasoja leri ca thojn keto se i di mire keto gjera madje i ka bibla e djallit disa fjal qe ka lidhje me keto rituale....me mire te jesh i varfer ne sy te ZOTIT e te shpetosh shpirtin sesa ti shesesh djallit shpirtin te kenaqesh per ca koh e pastaj te vuash ne ferr..
Nese i di me maturi Metodat e Mbrojt-jes nga magjia e zeze ! Veshtir te t'Kaplojne ato ....

Tanki

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  kalideris prej 26.09.13 20:22

te marresh disa pika gjaku nga dora e majte ca je tu thone mer po pse pakt me djallin do bejme ne

kalideris

12


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  capitalzero prej 26.09.13 20:43

kalideris shkruajti:te marresh disa pika gjaku nga dora e majte ca je tu thone mer po pse pakt me djallin do bejme ne
po q'mendove ti se mund te behet magjia pa ndimen e djajve.
capitalzero
capitalzero

Un jam ai qe nese bie poshte des plotsisht por perseri kthehem ku kam qene aty,pergjimone do te jem prezent.

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty ME DUKET SE ATO FJALE JANE NDRYSHE.........

Mesazh  Arben5555 prej 04.10.13 20:27

ESAU
SAUE
AUES
UESA
Arben5555
Arben5555

aforizem

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  ghosthunter prej 05.10.13 0:19

Eshte nje ritual qe mendohet se kur kryhet te realizon deshiren.

Fillimisht duhet te vesh ne nje vend te qete(natyre) sepse dhe ndikimi do te jete me i madh.Perqendroje mendjen te deshira qe ke ,fillo te ecesh dhe ne intervale te caktuara kohe, duke ecur ne vazhdimesi, ulu tre here ne gjunje, bashko duart dhe thuaj fjalet "te lutem ma ploteso (thuaj deshiren)".

Duhet qe fjalet ti ndiesh, ti thuash me gjithe shpirt dhe nuk duhet te ndihesh i trazuar.ne nje fushe, pyll, prane nje deti , liqeni apo lumi do te ishte vend perfekt.

forcat e natyres jane te pranishme dhe kane energjine qe besohet se realizojne cdo deshire.
ghosthunter
ghosthunter

Paranormalja eshte ura lidhese midis fese dhe shkences:Shkenca na pohon permes instrumenteve te saj se e pertejmja vertet egziston.

6


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  Muneer prej 05.10.13 0:35

Shume ritual i bukur ghost, energji e paster.
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  55 prej 05.10.13 15:00

''MAGJIA E QIRINJVE''
Ka tre gjera ne kete bote qe sherbejne si porta nepermjet ketij dimensioni dhe atij me te larti keto jane "gjaku, uji dhe flaka '' .Le te marim flaken ose ndryshe qiriri si simbol per te arritur deshiren tone . Zgjidhni qirinj me ngjyra  te ndryshem ne varesi te deshires tuaj " qirinj me ngjyra te ndryshme vlejn per deshira te ndryshme simbolike edhe kjo, kete spo jua them se cfare ngjyre te zgjidhni, se mos beni ndonje gje te keqe po studjojeni vet'' shikoheni disa ore ose minuta ne varesi te kohes qe ju duhet qe te arrini ne gnosis. Pas kesaj vizualizoni deshiren tuaj ashtu sic doni ju. Dhe hapi i trete thoni nje komand te shkurter afirmative.
Mangesia e vetme e kesaj magjie eshte se nuk keni kontroll te plote me njerezit nqs do e beni kete gje mbi njerezit.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


261


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty klejdi sulejmani

Mesazh  klejdi sulejmani prej 07.11.13 8:45

dua te jem nje nxenes i shkelqyer
klejdi sulejmani
klejdi sulejmani

dua te jem nxenes i shkelqyer


1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  ol.si prej 08.11.13 16:58

klejdi sulejmani shkruajti:dua te jem nje nxenes i shkelqyer
Ekziston nje ritual per te qene nxenes i shkelqyer: lexo shume!
avatar
ol.si

Gënjeshtra ka shumë variante, e vërteta vetëm një!

8


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  magicAlscience prej 08.07.19 14:20

number3 shkruajti:i ke tek bibla satanike se i di un keto gjera se i kam pare.......edhe gjithashtu mbi ju o fitim jakupi


Ne fakt po ta kesh lexuar biblen e krishtere, ose po te duash kerko ne google fjalen "Esau", del qe eshte nje emer i nje djali hebre qe permendet ne biblen fetare.
magicAlscience
magicAlscience

Cfare eshte magjia? Shih perreth dhe brenda vetes qe ta kuptosh!

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  magicAlscience prej 08.07.19 14:26

Ju qe thoni se deshirat i ploteson Zoti, apo te mos merreni me keto lloj gjerash, ndjese, po perse jeni futur dhe anetaresuar ne kete forum? Kur klikuat dhe hapet kete faqe, pse e bete? Se jo per gje, po shkruhet qarte qe jeni futur te seksioni "Magji", dhe "Ritual per realizimin e nje deshire". Kur qenkeni kaq predikues, pse futeni ketu? Sepse ju as nuk e njihni magjine si duhet dhe as veten si duket nuk e njihni perderisa jeni futur diku ku nuk eshte zona juaj.

Sa per kete lloj rituali, te ky linku : http://www.tarotforum.net/library/5/2002-03/simple-spells-that-work-20020330.shtml kishte edhe te tjere qe e rekomandonin dhe u kishte ecur. Faleminderit Magus per postimin! Faleminderit magjistare per mirekuptimin!
magicAlscience
magicAlscience

Cfare eshte magjia? Shih perreth dhe brenda vetes qe ta kuptosh!

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  magicAlscience prej 11.07.19 11:05

Origjinalin e ketij rituali e gjeni te libri i Sarah Lyddon Morrison The modern witch's spellbook I
magicAlscience
magicAlscience

Cfare eshte magjia? Shih perreth dhe brenda vetes qe ta kuptosh!

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  Cimi Elezi prej 18.11.19 23:05

Po kujt ju realizua dëshira nga kjo magji :joy::joy::joy:
Cimi Elezi
Cimi Elezi

144


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ritual - realizimi një dëshire - Faqe 2 Empty Re: Ritual - realizimi një dëshire

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi