Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble

Shko poshtë

Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble Empty Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble

Mesazh  Pansophia prej 30.07.18 19:57

avatar
Pansophia

163


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble Empty Re: Mrekullite e Universit permes teleskopit Hubble

Mesazh  Gabriel prej 03.08.18 13:35

Teleskopi hubble eshte i vetmi teleskop i pozicionuar ne orbite i cili vrojton hapsiren. Eshte mjaft e cuditshme qe nuk ka teleskop tjeter pervec hubble. Dicka e cuditshme ka ndodhur dhe vazhdon te ndodhe, e verteta nuk eshte ajo qe duket.
Gabriel
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

106


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi