Apollo 11

Shko poshtë

Apollo 11 Empty Apollo 11

Mesazh  Pansophia prej 27.07.18 15:10

Apollo 11 Conrad10


Ekzistojne 4 teori mbi zbritjen ne Hene ne 1969:

1-Apollo 11 nuk zbriti kurre ne Hene dhe e gjitha ishte nje mashtrim.
2-Apollo 11 zbriti realisht ne Hene por astronautet pane gjera per te cilat u urdheruan te mos flisnin.
3-Apollo 11 zbriti ne Hene por me te tjeret astronaute, nderkohe ata qe njihen gjeresisht, nder ta edhe Neil Armstrong, jane vetem aktore.
4-Viti 1969 nuk shenon  zbritjen e pare ne Hene. Njerezimi e ka vizituar here pas here Henen.avatar
Pansophia

168


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi