A ka ndonje magjistar ketu ?

Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  une dhe universi prej 27.06.18 22:38

Mund te flas me nje magjistar
une dhe universi
une dhe universi

25


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty Re: A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  Cimi Elezi prej 13.01.19 21:56

Pa hë çtë mundon
Cimi Elezi
Cimi Elezi

153


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty demonet

Mesazh  une dhe universi prej 18.01.19 21:21

Dua te takoj demonet te kontaktoj me ata por nuk di menyren?
une dhe universi
une dhe universi

25


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty Re: A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  hngel23409 prej 26.01.19 5:33

une dhe universi shkruajti:Dua te takoj demonet te kontaktoj me ata por nuk di menyren?

Ne vendin tone eshte keqkuptuar sepse nje magjistar nuk eshte ai qe kontakton me demonet por rrethi i thote qe ai e ben kete gje ngase nuk ia dine truqet e tij,nje magjistar mund te posedoj aftesi mendore dhe shkencore disa here manipulative qe per dike eshte supernatyrore.Qendroni pozitive dhe te qete ky eshte secreti i jetes e jo ta gjejme gurin e cmuar tek demonet apo dic e tille.
hngel23409
hngel23409

18


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty Re: A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  une dhe universi prej 26.01.19 19:10

hangel23409 ok por une dua te kontaktoj me demonet
une dhe universi
une dhe universi

25


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty Re: A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  une dhe universi prej 26.01.19 19:14

Te qendrosh i qete mire eshte por ku arrihet aq kollaj
une dhe universi
une dhe universi

25


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty Re: A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  Cimi Elezi prej 16.11.19 23:40

Hë mo, i kontaktove demonët :joy:
Cimi Elezi
Cimi Elezi

153


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka ndonje magjistar ketu ? Empty Re: A ka ndonje magjistar ketu ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi