A me kane bere magji ?

Shko poshtë

magji - A me kane bere magji ?  Empty A me kane bere magji ?

Mesazh  paolapaola1 prej 19.07.17 20:16

Ju lutem kam nevoje per ndihme sa here qe jam vetem ka interference ne elektricitet dhe dritat filen dhe ndizen , sot po rrija ne oborr po degjoja muzike dhe muret e oborrit i kemi me pllaka dy pllaka pelciten dhe rane ne toke . Sa her qe jam vetem dhe kam nje nga keto episide sidomos me dritat ndjej nje ndjesi ne veshe dhe sikur do me bjere te fiket keshtu qe leviz me vrap dhe uleras nga frika .
Keto gjera kane nje vit qe me ndodhin qekur shkova studente ne tirane . Ndonjehere mendoj se esht ankthi ngaqe nuk duroj dot te rri vetem por kam filluar te mendoj qe sesht ashtu . Familja esht shum e shqetesuar sepse nga keto episidode fillova mos flija gjum naten . Jam njeri qe besoj shum ne zot dhe kam me shum se nje vit e gjys qe nuk lexoj gjera mbi paranormalen sepse kam qene njeri shum i terhequr nga keto tema . Ju lutem pergjigja juaj ka shum rendesi
paolapaola1
paolapaola1

maktub

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A me kane bere magji ?  Empty Re: A me kane bere magji ?

Mesazh  Muneer prej 19.07.17 21:59

Nuk besoj qe je ti shkaktarja e ketyre gjerave, mund te jete dicka tjeter rreth teje. Perse e ke vendosur maktub ne pershkrim?
Muneer
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A me kane bere magji ?  Empty Re: A me kane bere magji ?

Mesazh  paolapaola1 prej 19.07.17 22:26

E kam lexuar te Alkimisti i Coelhos e kerkova shpjegimim online dhe me pelqeu keshtu qe e vendosa ne pershkrim. Ju lutem dikush tme pergjigjet duhet te shqetesohem ?
paolapaola1
paolapaola1

maktub

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A me kane bere magji ?  Empty Re: A me kane bere magji ?

Mesazh  paolapaola1 prej 19.07.17 22:37

Se harrova ta permend oren e kap gjithmon 22:22 11:11 20:20 po ka disa muaj dhe kam nje si faze depresioni ku fle shume gjum jam e lodhur dhe probleme me ankthin dhe frymarrjen sikur me iken zeri sdi ta shojegoj
paolapaola1
paolapaola1

maktub

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A me kane bere magji ?  Empty Re: A me kane bere magji ?

Mesazh  SCORPIUS prej 20.07.17 9:51

Nuk mendoj se duhet te shqetesohesh, por me kete shpjegim qe ke dhene, duket se i ke bere mendimet negative pjese te "rutines" se perditshme. Duhet t'i tejkalosh keto mendime, pa u shqetesuar e patur frike, pa u fiksuar tek to, dhe sigurisht, te kesh nje te perditshme normale. Angazhohu ne shoqeri e pune, relaksohu, medito...
Jeto ashtu sic do, dhe 'zotero' mendimin pozitiv... gjithmone!
SCORPIUS
SCORPIUS

"Djalli është tërbuar me mua sepse i heq nga duart viktimat, por Zoti më mbron"

15


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A me kane bere magji ?  Empty Re: A me kane bere magji ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi