Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Shko poshtë

magji - Pyetje - mendoj se me kane bere magji Empty Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Mesazh  Toniramun prej 15.07.17 10:14

Mendoj se mkan ber magji, sjam rahat hiq, me ndalet fryma, me ndrohet percepsioni i realitetit, mduket sikur nuk jam un mrenda trupit tim, depresion ose depersonalizim nuk esht se e kam kapercy at faz, kjo esht nje gje tjeter po se di nuk po e marr vesh!?
Toniramun
Toniramun

Knowledge is powerful

25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - Pyetje - mendoj se me kane bere magji Empty Re: Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Mesazh  Toniramun prej 15.07.17 10:24

Se edhe harrova te ceki, hy pershembull ne banjo, sa hy drita fiket ndizet, oren gjithmon e kapi 11 11 14 14 20 20 etj...
Toniramun
Toniramun

Knowledge is powerful

25

magji - Pyetje - mendoj se me kane bere magji Empty Re: Pyetje - mendoj se me kane bere magji

Mesazh  bojko prej 15.07.17 23:00

Toniramun shkruajti:Mendoj se mkan ber magji, sjam rahat hiq, me ndalet fryma, me ndrohet percepsioni i realitetit, mduket sikur nuk jam un mrenda trupit tim, depresion ose depersonalizim nuk esht se e kam kapercy at faz, kjo esht nje gje tjeter po se di nuk po e marr vesh!?

https://www.youtube.com/watch?v=YNWQGotWhZY
bojko
bojko

"Janë dy lloje të historisë:. Historia zyrtare, ajo e gënjeshtrave, ajo që na mësojnë në shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia të fshehtë, në të cilën janë shkaqet e vërteta të ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74

Mesazh  beginning prej 15.07.17 23:19

Je duke kaluarë fazën "Awaking Spirit" Orat 11:11,14:14 jan shenjat qe vtm ti i kupton cfare kuptimi kan per ty,frymemarrja,depresioni jan efekte anesore qe kalon mos u tremb jan te perkoheshme sa shpirti te pastroi gjith energjin negative qe ke mbledhur ti gjat viteve,nuk esh aspak magji,kerko neper internet.
beginning

21

Mesazh  Toniramun prej 16.07.17 1:32

Okej flm shum, lexova u interesova pak a shum, e kuptova qe po kaloj nje faz te pastrimit te shpirtit, ma sakstsisht rritje te shpirtit higher self
Toniramun
Toniramun

Knowledge is powerful

25

Mesazh  Sponsored content

Sponsored content

Mbrapsht në krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi