Ndihme

Shko poshtë

Ndihme Empty Ndihme

Mesazh  lenaN prej 30.06.17 16:21

Pershendetje, un jam 24 vjecare e martuar dhe kam
nje vajze. Kemi shum probleme martesore mirepo nga te tjeret.
Bashkeshorti im ka gjetur floke te bardha te lidhura ne Kulete. un nuk di ÇFARË te beje ju lutem per ndihme
lenaN
lenaN

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  Mesoful123 prej 03.07.17 16:01

Nese dyshon qe eshte qeshtje e magjise atehere duhet te kesh kujdes magjia ne shumicen e rasteve vjen nga familja e ngushte apo e gjere. Duhet te besh nje analize se kush vjen ne shtepine tende me shume, ti kontrollosh gjestet e tyre dhe te mos pranosh asnje dhurate nga askush qe dyshon. Nese e pranon hudhe sapo te gjesh qe me personi qe ta ka dhuruar nuk eshte prezent. Tjetra shumica e magjive vine nga grate. Te kisha keshilluar shume qe te kesh kujdes me grate e familjes tende apo familjes se burrit.

Dhe per fund kerko ne youtube remove hex and curse ose remove spells binaural beats ose remove hex and curse frequencies

Ja disa nga keto

Mesoful123
Mesoful123

11


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty @ Mesoful

Mesazh  bojko prej 04.07.17 21:43

si mundet frekuenca te largoj entitetet negative? a kane frike entitetet nga frequenca te caktuara, a eshte vertetuar affektimi pozitiv i audios ?
kjo forme e re e pastrimit me ngjan sikur ne filma science fiction , ku e dime ne qe nuk na shperlahet truri nga keto video.

Nuk dua te jem injorant, pyes vetem nga kureshtja
bojko
bojko

"Janë dy lloje të historisë:. Historia zyrtare, ajo e gënjeshtrave, ajo që na mësojnë në shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia të fshehtë, në të cilën janë shkaqet e vërteta të ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  Antriks prej 05.07.17 22:58

Pershendetje asgje pervec gjithckaje ne trurin tone nuk ndikohet aq shume saqe fantazia jone.Frekuenca ne re cilen udhetojme ne trurin tone ndryshon sipas asaj cka shohim ndiejme e degjojme .Me shume mundesi nese truri jone ben lidhjen midis asaj gjeje qe nuk e shohim por mendojme se elziston atehere ajo gje do te marr jete tek ne!...
Antriks
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

10


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  The Punisher prej 06.07.17 8:01

lenaN shkruajti:Pershendetje, un jam 24 vjecare e martuar dhe kam
nje vajze. Kemi shum probleme martesore mirepo nga te tjeret.
Bashkeshorti im ka gjetur floke te bardha te lidhura ne Kulete. un nuk di ÇFARË te beje ju lutem per ndihme
Duhet te shkosh urgjent tek ndonje mistik ,pra nga keta qe meren me berje/prishje magjish .Nqs si ke djegur akoma ato qimet duhet ti djegesh sa me pare .
The Punisher
The Punisher

62


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  Antriks prej 06.07.17 10:46

Perse cfare ndodh po ti djegesh qimet ? Une kam degjuar per nje vajze qe per te shpetuar nga keto pii gjak miu ? Nuk e di sa e vertet eshte po ?..
Antriks
Antriks

Antriks ,per te qene sa me prane engjejve ,edhe pse emri im eshte Endri!!!

10


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  bojko prej 14.07.17 8:24

Antriks shkruajti:Perse cfare ndodh po ti djegesh qimet ? Une kam degjuar per nje vajze qe per te shpetuar nga keto pii gjak miu ? Nuk e di sa e vertet eshte po ?..

deri me sot nuk kam ndergujar asnjehere qe dikush piu gjak miu, pak e cuditshme
bojko
bojko

"Janë dy lloje të historisë:. Historia zyrtare, ajo e gënjeshtrave, ajo që na mësojnë në shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia të fshehtë, në të cilën janë shkaqet e vërteta të ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty frekuencat binaurale sublimentale

Mesazh  bojko prej 14.07.17 8:25

Mesoful123 shkruajti:Nese dyshon qe eshte qeshtje e magjise atehere duhet te kesh kujdes magjia ne shumicen e rasteve vjen nga familja e ngushte apo e gjere. Duhet te besh nje analize se kush vjen ne shtepine tende me shume, ti kontrollosh gjestet e tyre dhe te mos pranosh asnje dhurate nga askush qe dyshon. Nese e pranon hudhe sapo te gjesh qe me personi qe ta ka dhuruar nuk eshte prezent. Tjetra shumica e magjive vine nga grate. Te kisha keshilluar shume qe te kesh kujdes me grate e familjes tende apo familjes se burrit.

Dhe per fund kerko ne youtube remove hex and curse    ose   remove spells binaural beats  ose remove hex and curse frequencies

Ja disa nga keto


Mesoful, keto audio/video me frequenca jane shume te quditshme, deshte apo nuk deshte ndien shume vibrime, wow. Jane me te vertete shliruese dhe kane effekt shpirteror. Por, kam nje pyetje per ty, ku e dime qe ÇFARË formulash fshihen ne prapavije ne editimin e ketyre audiove. Thjeshte autori i ketyre videove/audiove ka njohuri qe te manipuloj njeriun me keto sublimime, a nuk eshte pak e cuditshme, ose a nuk duhet te kemi pak kujdes se mos po na shperlahet truri me ndonje formule ? mirepres mendimin tend
bojko
bojko

"Janë dy lloje të historisë:. Historia zyrtare, ajo e gënjeshtrave, ajo që na mësojnë në shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia të fshehtë, në të cilën janë shkaqet e vërteta të ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

74


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  Its me mati prej 04.01.18 18:55

Pershendetje, kush mund tme ndihmoj per prishjen e magjise, me sugjeroni ndonj person konkret se nuk po gjej, ju lutem me ndihmoni
Its me mati
Its me mati

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  Mesoful123 prej 20.01.18 0:26

bojko shkruajti:si mundet frekuenca te largoj entitetet negative? a kane frike entitetet nga frequenca te caktuara, a eshte vertetuar affektimi pozitiv i audios ?
kjo forme e re e pastrimit me ngjan sikur ne filma science fiction , ku e dime ne qe nuk na shperlahet truri nga keto video.

Nuk dua te jem injorant, pyes vetem nga kureshtja

Me sa kam kuptuar tere keto vite qdo gje ne kete jete eshte frekuence dhe antifrekuence. Nuk besoj qe shperlahet truri mjafton te degjohen keto video dhe qetesohet shpirti
Mesoful123
Mesoful123

11


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  IslamiNukVdes prej 20.01.18 20:45

qka eshte me interesante eshte se magjite i ben magjistari po nuk kurre nuk mundet ti largoj edhe nese nje lloj tjeter magjistar i ben magji nje magjistari tjeter ai nuk mund ta largoj as per veten e tij e lere me dikuj tjeter per shkak se ju jeni roberit e shejtanit nuk keni fuqi kunder shejtanit aq dobet jeni duhet te fleni ne plehra ta pini urinen tuaj per tia larguar shejtani nje magji,frekuenca fore te lodhura,po te menoni se problemet e njerzve zgjidhen me frekuenca athere vaj halli per ju.
IslamiNukVdes
IslamiNukVdes

ip 160.153.153.148

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  IslamiNukVdes prej 20.01.18 20:49

lenaN shkruajti:Pershendetje, un jam 24 vjecare e martuar dhe kam
nje vajze. Kemi shum probleme martesore mirepo nga te tjeret.
Bashkeshorti im ka gjetur floke te bardha te lidhura ne Kulete. un nuk di ÇFARË te beje ju lutem per ndihme
askush nuk e beson kete gje,ju vet beni pytje dhe pergjigjeni ne menyre dikush ta blej maggjin tuaj
IslamiNukVdes
IslamiNukVdes

ip 160.153.153.148

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  + prej 13.08.18 12:41

Ska panik per merak .nese ska gjera negative ne familje nuk do te thote qe kane bere magji nuk duhet te fiksoheni kaq shume , eshte e lehte hidhi ne banjo ato qime dje harroje ate gje dhe kalon.
+
+

Është me mire te jesh optimist dhe ta kesh gabim sesa te jesh pesimist dhe te kesh te drejte.

29


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndihme Empty Re: Ndihme

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi