EXPLORER UNIVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një shpjegim

3 posters

Shko poshtë

Një shpjegim Empty Një shpjegim

Mesazh  M.racer 21.03.15 15:51

Une jam nje pjestar I kesaj faqe prej shume kohesh, me shume se 4 vjet ose 5. Kam nje pyetje per dicka qe me ka ndodhur dikur dhe qe nuk di ti jap shpjegim....ketu kam lexuar para disa kohesh qe edhe nje pjestari tjeter I kishte ndodhur dicka e tille.
Isha duke u kthyer ne shtepi dhe mesa mbaj mend ora ka qene diku 11:30-1200...duke eceur kisha shume mendime neper mendje dhe doren po e mbaja te medaljoni qe kam te varur tek varsja ne qafe, eshte nje medaljon ne forem oval me nje kryq te gdhendur. Duke e mbajtur doren aty vura re se ai ishte shkeputur nga varsja e cila eshte flori dhe e trash dhe nuk ka mundesi te keputet kollaj. ...nuk I dhash rendesi ne moment por kur shkova ne shtepi e pash me vemendje dhe vura re qe as medaljoni dhe as varsja nuk kishin asnje demtim ose shkeputje qe te ndaheshin nga njera tjetra. Dmth cdo gje ishte ne rregull dhe nuk po I jepja dot shpjegim sesi ai kishta dal nga varsja sikur dikush ta kishte hequr kapsen me dore, kur ajo ishte ne rregull dhe e ngjitur shume mire. Pres pergjigje.
M.racer
M.racer

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një shpjegim Empty Re: Një shpjegim

Mesazh  M.racer 27.03.15 17:56

A mundet ndonje te me ktheje pergjigje? ?
M.racer
M.racer

5


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një shpjegim Empty Re: Një shpjegim

Mesazh  Hagel 27.03.15 20:50

Ka mundesi qe kjo eshte shkaktuar nga udherrefyesi yt, ndoshta nje vrejtje nga ana e tij qe te ndryshosh.
Ligjet fizike nuk funksionojne edhe per boten shpirterore.
Hagel
Hagel

61


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një shpjegim Empty Re: Një shpjegim

Mesazh  Astr0 03.04.15 1:15

besoj kjo ka lidhje me ate qe tha ky me siper... ndoshta duhet te ndryshosh dicka tek vetja... shpesh her 'ata nga siper' na dergojn mesazhe te pa shpjegueshme qe kan nje kuptim shum drastik dhe e vetmja menyr qe ta kuptojm eshte kjo... duhet te te njifja me mir me te dhen me shum shpjegim... por dhe dicka.. nqs je perdorues i substancave (edhe te lehta si cannabis) dhe te fillon emri me J duhet ta lesh sa me shpesh plako... cannabis per ata qe i fillon emri me j nuk lejohet ne boten spirituale!
Astr0
Astr0

“Jeta e vërtet e njeriut është jeta e tij pas vdekjes”.

1


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një shpjegim Empty Re: Një shpjegim

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi