A eshte kjo magji?

Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty A eshte kjo magji?

Mesazh  indosi22 prej 11.08.14 22:15

Prsh... a ka njeri qe mund te ke kthej e nje pergjigje, pyetja ime ishte kjo : kam gjetur te fshirsja e gjamit te makines ca fije peri te lidhura me 3 nyje a di njeri te me shpjegoj se cfar do te thote???
indosi22
indosi22

asgje nuk eshte e provuar dhe gjithshka eshte e lejuar

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  55 prej 13.08.14 10:08

Nese nuk eshte pe i zi ska gje, pastaj varet se kush e ka bere, rendesi ka qe te mos kete ndonje material fetish qe tju perkasi ju.
55
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  indosi22 prej 15.08.14 13:38

Po, pe i zi ishte perveq se kishte 3 nyje nuk kishte gje tjeter
indosi22
indosi22

asgje nuk eshte e provuar dhe gjithshka eshte e lejuar

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  DaniEL prej 16.08.14 15:05

Nese dyshon se eshte magji dhe pse dyshon se eshte magji? Mundet edhe ta prishesh ta djegesh e te tje.. por menyra me e mire per tu mbrojtur nga forcat e eresisres eshte te Lexosh Biblen dhe te shpallesh emrin e Jezu Krishtit ne jeten tende kjo eshte menyra me e sigurt per tu mbrojtur
DaniEL
DaniEL

Yahushua HaMashiach është : `` Udha, e Vërteta dhe Jeta; do ta njihni të Vërtetën dhe e Vërteta do t`ju bëjë të Lirë``. Gjoni 14:6 dhe 8:32

49


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty A eshte magji ndaj meje?

Mesazh  m-r-l-s prej 24.11.14 14:44

ka ven komshija ne dritaren perballe me shtepine time nje foto te dhendrit te saj ku mbrapa dallohet dicka e mbeshtjelle me leter alumini.tek parvazi ka nje dryn te hapur dhe disa monedha. ju lutem me ndihmoni a mos ka ndikim negativ tek familja ime?
avatar
m-r-l-s

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  Mjeku.alternativ prej 25.09.15 16:47

m-r-l-s shkruajti:ka ven komshija ne dritaren perballe me shtepine time nje foto te dhendrit te saj ku mbrapa dallohet dicka e mbeshtjelle me leter alumini.tek parvazi ka nje dryn te hapur dhe disa monedha. ju lutem me ndihmoni a mos ka ndikim negativ tek familja ime?


Po kjo asht ni lloji magjie qe perdoret per me e marr ni person ka vetja, pra me kthy dashnin ose me ba ni person per veti. Edhe duhet me i ba do lutje per me u mbrojt familja jote, pasi qe nuk i dihet. Te pershendes.
Mjeku.alternativ
Mjeku.alternativ

2


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  m-r-l-s prej 01.10.15 16:28

Flm per pergjigjen. nese mundeni me jepni ndonj emali se nuk ju dergoj dot mesazh privat
avatar
m-r-l-s

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  m-r-l-s prej 01.10.15 16:30

Mjeku.alternativ shkruajti:
m-r-l-s shkruajti:ka ven komshija ne dritaren perballe me shtepine time nje foto te dhendrit te saj ku mbrapa dallohet dicka e mbeshtjelle me leter alumini.tek parvazi ka nje dryn te hapur dhe disa monedha. ju lutem me ndihmoni a mos ka ndikim negativ tek familja ime?


Po kjo asht ni lloji magjie qe perdoret per me e marr ni person ka vetja, pra me kthy dashnin ose me ba ni person per veti. Edhe duhet me i ba do lutje per me u mbrojt familja jote, pasi qe nuk i dihet. Te pershendes.

flm per pergjigjen. nese mundemi me jepni ndonje email se nuk ju dergoj dot mesazh privat
avatar
m-r-l-s

3


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  LeciniM prej 18.10.15 13:07

Pershendetje. A mundet dikush te me shpjegoje domethenien e shkrimeve ne foto ju lutem!magji - A eshte kjo magji? 3wy7vuci9
magji - A eshte kjo magji? Fknocnc9d
LeciniM
LeciniM

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  LeciniM prej 18.10.15 13:09

http://postimg.org/image/fknocnc9d/
http://postimg.org/image/3wy7vuci9/
LeciniM
LeciniM

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  Jam penduar. ME.Fal.Allah prej 18.10.15 22:55

LeciniM shkruajti:http://postimg.org/image/fknocnc9d/
http://postimg.org/image/3wy7vuci9/


Eshte magji e zeze, neqofse i ke gjetur tek gjerat qe te perkasin ty ( shtepi, rroba, oborr, kulet, etj) thjesht duhet ti digjni.
Jam penduar. ME.Fal.Allah
Jam penduar. ME.Fal.Allah

Magjia eshte gabim.

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  LeciniM prej 19.10.15 8:34

Shume faleminderit per pergjigjen. E vleresoj shume.
A mund te me tregosh te lutem se per cfare behet fjale dhe a ka pasoja negative nese e djeg?
Edhe nje here te faleminderit.
LeciniM
LeciniM

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  Jam penduar. ME.Fal.Allah prej 20.10.15 16:10

LeciniM shkruajti:Shume faleminderit per pergjigjen. E vleresoj shume.
A mund te me tregosh te lutem se per cfare behet fjale dhe a ka pasoja negative nese e djeg?
Edhe nje here te faleminderit.

Jo nuk ka thjesht digje.
Jam penduar. ME.Fal.Allah
Jam penduar. ME.Fal.Allah

Magjia eshte gabim.

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  LeciniM prej 23.10.15 21:16

Faleminderit per pergjigjet Magjistar. Keto vijne nga nje dervish bektashi, ja ka dhene nje kusherires time dhe ajo i beson. Por une isha dyshoja se mund te ishte gje e mire prandaj vendosa te pyes. Ai i ka dhene edhe disa gjera te tjera po se di nese duhet ti publikoj ketu apo jo?
Gjithsesi shume faleminderit per ndihmen.
LeciniM
LeciniM

4


Mbrapsht në krye Shko poshtë

magji - A eshte kjo magji? Empty Re: A eshte kjo magji?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi